Wake Up/ Mjekja Arjana Rreli: Ja cila moshë dhe për çfarë vijnë së fundmi te psikiatri, shqiptarët
14/05/2021 11:34

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Parodi me vajzat shqiptare të showbizz-it. Reperi: S’më është mërzitur asnjëra
11/06 11:30
Wake Up/ Ray Ray “Herkuli” që i këndon vajzave shqiptare të showbizz-it, Megit, Oriolës, Kejsit etj
11/06 11:23
Wake Up/ Vjen në studio me bluzën e stampuar me portretin e Dritan Hoxhës, reperi thotë pse?!
11/06 11:02
Wake Up/ Suksesi në Japoni i Neuro Arkitektes nga Kosova, Dea Luma, motra e këngëtares Vesa Luma
11/06 10:45
Wake Up/ Mjeku psikiatër Neli Demi: Çfarë duhet të bëni për të bërë një gjumë të mir
11/06 10:44
Wake Up/ Mbani frymën miq! Nis Euro 2020 mes pandemisë. Të gjitha risitë dhe parashikimet
11/06 10:44
Wake Up/ Arjan Peço bën parashikimin për dy ekipet finaliste të Kampionatit Evropian
11/06 10:17
Wake Up/ Nallbani zbulon shumat marramendëse që marrin fituesit dhe humbësit e Euro2020
11/06 10:17
Wake Up/ Më mirë “buf nate” apo “zog mëngjesi”? Studimi tregon cilët rrezikohen nga depresioni
11/06 09:46
Wake Up/ Dr. Ilir Alimehmeti: Ora policore të hiqet. Nuk ka asnjë logjikë tani me mot të mirë
11/06 09:21
Wake Up/ Ekspertët: Shpjegimi shkencor pse leku ngjitet te vendi i injektimit të vaksinës SarsCov2
11/06 09:20
Wake Up/ Shtypi i ditës, 11 Qershor 2021
11/06 08:18
Diell dhe ulje e lehtë temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
11/06 08:16
Wake Up/ Turistëve nga rajoni që zgjedhin Maqedoninë, u ofrohen vizita falas në sitet turistike
10/06 11:09
Wake Up/ Dhoma e Zejtarisë: “Mjeshtërit” shqiptarë të zejit më të kërkuarit në Gjermani
10/06 10:53
Wake Up/ “Nostalgjia”, e viteve të liceut si rrëfim artistik në koncertin e Sareta Begas
10/06 10:47
Wake Up/ Një ditë në SPA me temë “Harry Styles”, edhe qirinjtë me erën e këngëtarit të famshëm
10/06 10:17
Wake Up/ Ekspertët paralajmërojnë: Mos ndani foto të kartës së vaksinës nëpër rrjete sociale
10/06 10:15
Wake Up/ Shkencëtarja shqiptare flet për zbulimin e rëndësishëm: Do trajtojë SarsCov2 dhe kancerin
10/06 10:08
Wake Up/ Familjet me të ardhura të ulëta, u jepen kupona për pushime, në Maqedoninë e Veriut
10/06 09:52