Wake Up/ Mbi kuaj të racës arabe djemtë e “Albanian Cowboys”, promovojnë sportin e hipizmit
24/09/2021 10:50

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ Fermerët i dorëzojnë kërkesat Ministrisë së Bujqësisë direkt në emision
19/10 14:22
Wake Up/ “Fifi duhet të dalë nga shtëpia e BBV për të mirën e saj!”. Habit ish-banori i BB3
19/10 12:16
Wake Up/ Elhaid Cufi për “çiftin” Fifi dhe Granit: Fifi i ka ndjenjat e vërteta ndërsa Graniti…
19/10 12:15
Wake Up/ Ja kë banor nominon Elhaid Cufi, për të dalë këtë javë nga Big Brother VIP
19/10 12:12
Wake Up/ Pas Big Brother Vip, Elhaid Cufi po shkruan një libër për tradhtinë
19/10 12:10
Wake Up/ Ish-banorja e BB9, Fjorentina Halili: Fifi në shtëpi sillet siç sillesha unë dikur
19/10 12:02
Wake Up/ A do riktheheshin në BigBrotherVip ish-banorët e BigBrother-it ndër vite?
19/10 11:54
Wake Up/ Elhaid Cufi: Ishim të vërtetë në rrëfimet tona brenda shtëpisë. Nuk kishte strategji
19/10 11:53
Wake Up/ Erion Zeqiraj, ish-banor i BB3: Kur filluan nominimet, plasën çiftet! Është strategji!
19/10 11:53
Wake Up/ Banorët e BBV si tradhtarë dhe të tradhtuar! Flasin Elhaid Cufi dhe ish- banorët e BB
19/10 11:44
Wake Up/ Elhaid Cufi: Ja çfarë u ndodh banorëve të Big Brother VIP në shtëpi që hapin zemrën!
19/10 11:43
Wake Up/ Arben Bala, shqiptari i parë me trofeun “Aktori më i mirë” në Festivalin e Serive në Kanë
19/10 11:19
Wake Up/ Arben Bala: Nuk po e besoja kur më thirrën emrin si fitues në Festivalin e Kanës
19/10 11:10
Wake Up/ “Që 8 vjeç lexoja programet kompjuterike” Studentja shqiptare, fituese e konkursit botëror
19/10 11:05
Wake Up/ Dhimo Kote bën deklaratën e fortë: Do merren masa nëse ka abuzime në raportin e Ministrisë!
19/10 10:39
Wake Up/ Fermeri: Nuk duam të ngrihemi më në protesta! Duam një zgjidhje!
19/10 10:37
Wake Up/ Fermerët: Ata që firmosën raportin e Ministrisë, nuk donin që të ishte në favorin tonë!
19/10 10:10
Wake Up/ Zv.Ministri Dhimo Kote: Kemi ndërtuar një program me plan pune për të ndihmuar fermerët
19/10 10:09
Wake Up/ Universiteti i Prishtinës vetëm studentë të vaksinuar dhe me test PCR në auditorë
19/10 10:04
Wake Up/ Universiteti i Durrësit, pika vaksinore për studentët që duan të futen në auditor
19/10 10:03