Wake Up/ Mban agjerim por ngjit malet dhe vrapon. Alpinistja Arineta Mula tregon si ndjehet
04/05/2021 10:59

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Denata Toçe vlerëson rolin e ish-gruas së burrit dhe zbulon çfarë i shkruan Antonie
07/05 11:58
Wake Up/ Denata Toçe: Djali i bashkëshortit tim e ka një nënë dhe unë nuk ia zëvendësoj dot
07/05 11:55
Wake Up/ Rudina Dembacaj: Marku ngulmon për një fëmijë. Unë do dorëzohem, s’kam nga shkoj!
07/05 11:35
Wake Up/ Si e quan Viktoria, Markun?! Rudina Dembacaj: Janë shokë dhe vajza e thërret…
07/05 11:34
Wake Up/ Rudina Dembacaj rrëfen ç’ndodh në familje me vajzën e saj dhe dy fëmijët e Markut
07/05 11:24
Wake Up/ As.Prof Egzon Ademi: Refuzojnë vaksinën por nuk kanë as edhe një Plan B për veten
07/05 10:35
Wake Up/ Dy njerka, Rudina Dembacaj e Denata Toçe tregojnë se s’janë “të këqija” siç thonë përrallat
07/05 10:31
Wake Up/ “Albania Open Festival’ nis fluturimet e edicionit të 22-të në Vlorë
07/05 10:29
Wake Up/ Sa litra ujë në ditë duhet të pinë gratë dhe burrat që vaksina të ketë efektin e duhur
07/05 10:26
Wake Up/ Keni pësuar dëm nga biznese, kompani etj?! Mund të grini Padi Koletive se nuk ka kosto
07/05 10:10
Wake Up/ Nga Vermoshi në Konispol me valle popullore shqiptare, BE feston Javën Evropiane
07/05 10:05
Wake Up/ Ç’duhet të hamë para dhe pas vaksinimit. Mësoni dietën e duhur ushqimore
07/05 09:52
Wake Up/ Sondazhi i Gallup: Arsyet pse vendet ku jetojnë shqiptarë refuzojnë vaksinën
07/05 09:51
Wake Up/ Një ligj për Padinë Kolektive. Nisma e 73 organizatave u jep forcë konsumatorëve
07/05 09:48
Wake Up/ Shtypi i ditës, 07 Maj 2021
07/05 08:21
Vazhdon rritja e temperaturave, njihuni me parashikimin e motit
07/05 08:13
Wake Up/ Të lidhësh Bahun me polifoninë shqiptare është e mundur, falë muzikantit Redi Hasa
06/05 12:05
Top Channel/ Vaksinat anti-Covid, befason Biden: “Të pezullohen patentat”!
06/05 11:34
Wake Up/ Ori Nebijaj zbulon se ka parë paswordi-n e vjetër në një qendër tregtare
06/05 11:21
Wake Up/ Kujdes! Ja gabimet më të mëdha që bëjmë kur krijojmë password-et
06/05 11:20