Wake Up/ Manastirliu: Imuniteti “i tufës”? Kur të vaksinojmë çdo shqiptar deri pranverën e 2022-shit
19/04/2021 09:45

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Të lidhësh Bahun me polifoninë shqiptare është e mundur, falë muzikantit Redi Hasa
06/05 12:05
Top Channel/ Vaksinat anti-Covid, befason Biden: “Të pezullohen patentat”!
06/05 11:34
Wake Up/ Ori Nebijaj zbulon se ka parë paswordi-n e vjetër në një qendër tregtare
06/05 11:21
Wake Up/ Kujdes! Ja gabimet më të mëdha që bëjmë kur krijojmë password-et
06/05 11:20
Wake Up/ Redi Hasa, violonçelisti shqiptar i muzikës së dy filmave fitues në “Oscars”
06/05 11:13
Wake Up/”Violonçelin e 1700-ës e bleva me kredi”.Historia e muzikantit shqiptar të filmave “Oscars”
06/05 10:53
Wake Up/ Historia e Ditës Botërore të Passwordit
06/05 10:45
Wake Up/ Dr. Andrin Tahiri: 14 vjeç, mosha më e vogël e përdoruesve të drogës në Shqipëri
06/05 10:35
Wake Up/Fushata: Ç’do ndodhte,nëse politikane si Merkel,H.Clinton, etj të ishin viktima të dhunës?!
06/05 10:34
Wake Up/ Njerëzit sot mbajnë shoqëri me 520 miq njëkohësisht. Katër herë më shumë se ç’besohej
06/05 10:33
Wake Up/ Njerëzit e thjeshtë apo VIP-at?!.Ja kush përdor kokainën, sipas shefit të Toksikologjisë
06/05 10:33
Wake Up/ A ekziston password-i i pathyeshëm?! Ekspertja: Po, nëse ndiqni këto rregulla
06/05 10:33
Wake Up/ Eugena Tomini: Vaksinimi e ka lehtësuar pandeminë. Kjo verë ndryshe se vera e kaluar
06/05 10:31
Wake Up/ Tomini: Pandemia nën kontroll, por në javën e tretë të majit pritet një vale e tretë
06/05 10:31
Wake Up/ “Pandemia rriti përdorimin e drogës”. Flet Andrin Tahiri, Shefi i Toksikologjisë në QSUT
06/05 10:16
Wake Up/ Tomini: Pandemia nën kontroll, por në javën e tretë të majit pritet një vale e tretë
06/05 09:26
Wake Up/ Shtypi i ditës, 06 Maj 2021
06/05 08:01
Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
06/05 07:59
Wake Up/ Jamarbër Hoxha që “jeton” me autizmin: Tani do të shkruaj librin “Djaloshi autik”
05/05 11:36
Wake Up/ Boutesja Irena Toçi rrëfen çfarë i bëri përshtypje kur lexoi poezitë e 10-vjeçarit autik
05/05 11:36