Wake Up/ Lezhë: Përmbytje dhe ndërpreje të energjisë elektrike
07/12/2021 09:35

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ Vëllai i Ilir Shaqirit voton Trixën si banorja që do të lërë sonte Big Brother VIP
21/01 11:15
Wake Up/ Olti Shaqiri komenton akuzat e Tokes për Ilirin. “Ai gënjeu por e mori përgjigjen”
21/01 11:07
Wake Up/ “S’më pëlqen Donaldi kur bërtet. Më acaron nervat”, Olti Shaqiri flet për BBVIP
21/01 11:07
Wake Up/”Iliri i do sfidat.Dhe Big Brother VIP është sfidë për të”,flet Olti, vëllai i Ilir Shaqirit
21/01 10:56
Wake Up/ Vëllai i Ilir Shaqirit: Arjola konkurrentja më e fortë e Ilirit në Big Brother VIP
21/01 10:52
Wake Up/Olti Shaqiri:Prindërit u shqetësuan kur Ilirin e sulmuan për familjen. I qetësova në telefon
21/01 10:52
Wake Up/ Gent Disha dhe Ketjona Pecnikaj në “Snob” e gjejnë njeri-tjetrin edhe në muzikë
21/01 10:51
Wake Up/ “A mjaftojmë” dedikim dashurisë, frymëzuar nga seriali “Snob”
21/01 10:50
Wake Up/ Ekskluzive/Olti Shaqiri flet për herë të parë për lojën e Ilirit në Big Brother VIP
21/01 10:28
Wake Up/ “Skandalizohemi që del lista e pagave ndërkohë që të dhënat personale i japim vetë”
21/01 10:00
Wake Up/ Eksperti i IT: Në të gjithë botën shkarkohen 435,000 aplikacione në sekondë
21/01 09:55
Wake Up/ Studimi: Shpenzojmë 5 orë në ditë në celular, botërisht 3.8 trilion
21/01 09:46
Wake Up/ Britania aplikon skemën e katër ditëve punë në javë. Ekspertët: Rrit produktivitetin
21/01 09:34
Wake Up/ Evropa në “luftë” me Omicron. Britania nga java tjetër heq maskat dhe Covid pass
21/01 09:32
Vranësira dhe ulen ndjeshëm temperaturat, njihuni me parashikimin e motit
21/01 08:07
Wake Up/ “Lullaby” ninulla që rrinte në sirtar prej 5 vitesh i kënëtares Enxhi Nasufi
20/01 10:48
Wake Up/ Psikologia Jorida Rustemi: VIP-at “qajnë” në Instagram për vëmendje dhe like
20/01 10:46
Wake Up/ Enxhi Nasufi: Fotoja imë duke qarë me e klikuara në Instagram. Njerëzit panë veten
20/01 10:45
Wake Up/ Këngëtarja Enxhi Nasufi rrëfen pse qau në Instagram
20/01 10:40
Wake Up/ Ekspertja Irida Sina Mbyllja e shkollave me shkak pandeminë zgjidhja e shpejtë por e gabuar
20/01 09:45