Wake Up/ Kastro Zizo: Ja pse vendosa të bëj një detox mediatik dhe publik
25/11/2021 12:50

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ Sa i ka zbatuar Iliri “rregullat” pas takimit të tyre brenda shtëpisë së BBVIP
08/12 11:56
Wake Up/ Emanuela Morini rrëfen 63 ditë pa Ilirin e BBVIP
08/12 11:42
Wake Up/ Gruaja flet për miqësinë e Ilirit me Sabianin: Mezi pres ta njoh dhe unë Sabianin
08/12 11:42
Wake Up/Emily qau 24 orë kur mori vesh që do të fliste me të atin brenda shtëpisë së Big Brother VIP
08/12 11:40
Wake Up/ Si e sheh bashkëshortja Ilirin brenda shtëpisë Big Brother Vip
08/12 11:10
Wake Up/ Skulptura prej zinxhiri në Sheshin Skënderbej. Artisti jep mesazhin
08/12 10:40
Wake Up/ “Lufta për karrike”, artisti Eroll Murati e vendos ekspozitën në “oborri” e Bashkisë Tiranë
08/12 10:39
Wake Up/ “Te pavaksinuarit nuk lejohen në urban. Ka kontrolle Ja si po funksionon”
08/12 10:35
Wake Up/ Në transportin urban në Prishtinë nuk lejohen më shumë se 17 persona
08/12 10:34
Wake Up/ Erion Dasho:Shqipëria nuk do të kalojë më valë të rëndë të Covid-19.Shkak imuniteti natyror
08/12 10:15
Wake Up/ Erion Dasho: Testet e shpejta efektivë vetëm te ata që kanë simptoma të dukshme të Covid
08/12 10:14
Wake Up/ Evropa po izolohet, Shqipëria shtrëngrim masash. Sa rol po luan doza e tretë?
08/12 09:57
Wake Up/ Në urbanët e Kosovës pranohen vetëm të vaksinuarit dhe ata me test negativ Covid
08/12 09:51
Wake Up/ Rinia shqiptare #underconstruction mesazhi që vjen nga Korça
08/12 09:36
Wake Up/ Si e shohin 8 dhjetorin, Blendi Fevziu, ish-student i ’90-ës dhe Dragana Kurti, studente
08/12 09:26
Wake Up/ Isli Islami: Prezantimi i Festivalit në RTSH një ëndërr e realizuar për mua
08/12 09:25
Parashikimi i motit/ Nuk ka reshje por ulen ndjeshëm temperaturat, sot dita më e ftohtë e javës
08/12 07:54
Wake Up/ Sonila Meço i përgjigjet Balina Bodinakut: Ne nuk i bëmë gjyqin askujt
07/12 11:46
Wake Up/ Sonila Meço: Kam një jetë në ekran por për BBV kam marrë pafund mesazhe
07/12 11:45
Wake Up/ Malda: Në vitin 2020 kam vuajtur nga ankthi, shkova te psikologu…
07/12 11:19