Wake Up/ Jahaj: Turistët në Tiranë, bizneset tregti me çmime korrekte, s’do ketë abuzime
24/05/2022 10:51

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ Gazetari: Kumbari këtij sezoni, Yuri Kim. E njeh Shqipërinë në pëllëmbë të dorës
04/07 10:54
Wake Up/ Poeti kosovar: Udhëtimi im me GPS, pa GPS dhe ndalesa e paparashikuar në Serbi
04/07 10:53
Wake Up/ Flori Gjini: Kemi guxuar, rrezikuam jetën 20 km xhirime në këmbë buzë humnere
04/07 10:52
Wake Up/ Udhëtimi me biçikletë si terapi, meditim dhe lumturi derisa u prish dy rrotakëshi
04/07 10:51
Wake Up/ Poeti:Udhëtimi me biçikletë, qava gjithë rrugës askush s’më pret më në shtëpi
04/07 10:47
Wake Up/ Ori Nebiaj: Risia e këtij sezoni, do të lëvizim në destinacione jashtë Shqipërisë
04/07 10:46
Wake Up/ Flori Gjini:Padurim nga njerëzit, “protestë” të nisnim më herët “Pushime on Top”
04/07 10:45
Wake Up/ Poeti dedikim nënës, udhëtim me biçikletë 2 mijë kilometër në mot me shi
04/07 10:44
Wake Up/ Poeti Vaxhid Xhelili 18 ditë udhëtim me biçikletë. “Ja kushtova shpirtit të nënës”
04/07 10:32
Wake Up/ “Pushime on Top” fillon në Top Channel edicionin e 5-të. Ja risitë në këtë sezon
04/07 10:32
Wake Up/ AKU: Qumësht pluhur, vaj palme kush falsifikoi etiketat u çua për ndjekje penale
04/07 10:08
Wake Up/ Autoriteti i Ushqimit: Hiqni dorë, mos blini te fshatarët në rrugë e rrezikshme
04/07 10:07
Wake Up/ Drejtoresha e AKU: Qytetarët ankohen në telefon. Denoncimet te: 08007575
04/07 09:56
Wake Up/ Autoriteti: Ushqime pa cilësi, kontrollet i nisim pas denoncimeve në media
04/07 09:53
Wake Up/ Sezoni veror, Autoriteti i Ushqimit: Rritëm kontrollet dhe masat për mashtruesit
04/07 09:51
Quizz-i në Wake Up
04/07 09:43
Wake Up/ Sezoni veror, konsumatorët të rrezikuar nga ushqimet e pakontrolluara në tregje
04/07 09:43
Wake Up/ Siguria ndaj teknologjisë, përgjegjësi e prindërve, TikTok s’mbyllet ka reklama
04/07 09:38
Wake Up/ “Mbyllja e TikTok, qeveria në SHBA frikë nga reagimit qytetar, BE-ja hermetike”
04/07 09:38
Wake Up/ Inxhinieri: TikTok, të dhënat i kalojnë Kinës, vetë kinezët ndalohen ta përdorin
04/07 09:37