Wake Up/ Ish-banorja e BB9, Fjorentina Halili: Fifi në shtëpi sillet siç sillesha unë dikur
19/10/2021 12:02

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ Gëzim Pollozani: Të jesh oficer policie në Amerikë është punë me rrezik
29/11 12:39
Wake Up/ Gëzim Pollozani: ‘Nuk kam menduar asnjëherë të bëhem pjesë e policisë shqiptare’
29/11 12:38
Wake Up/ Gëzim Pollozani: Jam shqiptari i parë që marr një çmim kaq të rëndësishëm në polici
29/11 12:31
Wake Up/ Videoja e tyre u bë virale në rrjet. Polici shqiptar: Ja çfarë mesazhi donim t’i jepnim
29/11 12:30
Wake Up/ Reshjet e shiut shtyjnë për ditën e martë Natën e Bardhë
29/11 12:20
Wake Up/ Mirela Koçollari: Vendet dhe aktivitetet që mirëpresin qytetarët në Natën e Bardhë
29/11 12:13
Top Channel/ Korça mbipopullohet për festa nga vendas dhe të huaj
29/11 12:11
Wake Up/Digjet shtëpia në Dropull,humb jetën 12 vjeçarja.Gazetarja zbulon detaje të reja nga ngjarja
29/11 12:08
Wake Up/ Si i ka pritur Gjirokastra Festat e Flamurit
29/11 12:05
Wake Up/ Gjirokastra më shumë se kurrë ‘fanatike’ në ruajtjen e elementeve kombëtare
29/11 12:04
Wake Up/Koleksionisti Eros Hoxha:Shqiptarët shumë fakte historike i mësojnë nga filmat e Kinostudios
29/11 11:51
Wake Up/ Eros Hoxha: Kushtet në të cilat i ruaj dokumentet historike janë më të mira se të Arkivit
29/11 11:42
Wake Up/ Gjon Shpella, banori:Thethi nuk është i përgatitur për këtë fluks turistësh.Nuk kemi kushte
29/11 11:36
Wake Up/ Gjon Shpella: Banorët e Thethit vit për vit ngelin të bllokuar nga reshjet e borës
29/11 11:35
Wake Up/ Gjon Shpella: Rruga nuk ka shumë kohë që është asfaltuar, por vazhdon të bllokohet
29/11 11:29
Wake Up/Reshjet e borës bllokojnë Thethin.Banori:Shteti nuk po reagon. Kemi nevojë për borëpastruese
29/11 11:15
Wake Up/ Bujar Karoshi: ‘Rruga e Arbrit’ është përdorur nga politikanët për të mbledhur vota
29/11 11:06
Wake Up/ Bujar Karoshi: Ja rëndësia e madhe e hapjes së Rrugës së Arbrit
29/11 11:02
Wake Up/ Hapet sot ‘Rruga e Arbrit’. Bujar Karoshi: Kamionët e tonazhit të rëndë nuk do të lejohen
29/11 10:58
Wake Up/ Shqiptari shpallet ‘Polici i vitit’ në SHBA. Kush është Gëzim Pollozani
29/11 10:55