Wake Up/ Gjon’s Tears e zbulon live: Sapo kam bërë dozën e dytë të vaksinës dhe jam plot antitrupa
27/09/2021 11:11

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ Kosta Barjaba: Të rinjtë nuk kërkojnë më punë në shtet. Kjo është pozitive
27/10 11:22
Wake Up/ Ekselentja Anisa Berisha: Ka të rinj shqiptarë që qarkullojnë miliona euro me aplikacione
27/10 11:15
Wake Up/ Taulant Muka: Problem është kthimi i të rinjve që studiojnë jashtë në Shqipëri
27/10 11:12
Wake Up/ Kosta Barjaba: Nuk duhen parë si mëkatarë të rinjtë që duan të studiojnë jashtë
27/10 11:07
Wake Up/ Taulant Muka: Universitetet si gjimnazet, s’ka ndryshim mes të qënit mësues dhe pedagog
27/10 11:00
Wake Up/ Jonida Aliçkolli: Memet më virale tani janë ato të BigBrotherVip që po na ngrenë humorin
27/10 10:57
Wake Up/ Sonny K. Elson: Komentet negative kur bëj meme për të qeshur si kuptoj
27/10 10:55
Wake Up/ Studentes së ekselencës i kërkuan 5 vite eksperiencë për të filluar punë
27/10 10:55
Wake Up/ Artistët kujtojnë Gent Demaliajn dhe “Djemtë e Detit”. Tirana ndizet rock
27/10 10:41
Wake Up/ Trajtimi post Covid: 3 meme funny në ditë receta për përballimin e pandemisë
27/10 10:28
Wake Up/ Eksperti, Roden Pajaj: 86.4% e të rinjve duan të punojnë jashtë. Arsyeja: Vlerësimi
27/10 10:05
Wake Up/ “Det i hapur me shtrëngata”, ky është tregu i punës për të rinjtë sipas Kosta Barjabës
27/10 10:04
Wake Up/ Sondazhi zbulon se të rinjtë shqiptar duan të punojnë jashtë. Ja puna e tyre ideale
27/10 10:03
Wake Up/ Drejtoresha e spitalit të Krujës: Kemi 11 pacientë të shtruar në spital 5 prej tyre fëmijë
27/10 09:40
Wake Up/ Drejtoresha e spitalit: Nuk ka pacientë në gjendje të rëndë nga helmimi në Krujë
27/10 09:24
Wake Up/ Shtypi i ditës, 27 Tetor 2021
27/10 08:37
Wake Up/ Diell dhe temperatura deri në 20 gradë, njihuni me parashikimin e motit
27/10 08:32
Wake Up/ “Polici gjuhësore për gabimet drejtshkrimore”, praktika që vjen nga Maqedonia e Veriut
26/10 12:20
Wake Up/ Adrian Kerimi: Gabimet drejtshkrimore në Maqedoninë e Veriut krijojnë deri konflikt politik
26/10 12:14
Wake Up/ Linda Mëniku:Çdo institucioni i duhet redaktori gjuhësor. Tabelat në rrugë me gabime
26/10 12:11