Wake Up/ Fermerët i dorëzojnë kërkesat Ministrisë së Bujqësisë direkt në emision
19/10/2021 14:22

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ Aktori Kasem Hoxha zbulon për projektet me Netflix
02/12 14:07
Wake Up/ Kasem Hoxha tregon sfidat e “Abdullahu dhe djemtë e tij”, ku luan rolin e hoxhës
02/12 13:56
Wake Up/ Aktori Kasem Hoxha pjesë e jurisë për të zgjedhur filmin më të mirë gjerman për 2022″
02/12 13:53
Wake Up/ Kasem Hoxha pranohet si anëtar i Akademisë Kinematografike Gjermane
02/12 13:51
Wake Up/ Atdhe Xharavina zbulon se është i lidhur. Po me kë?!
02/12 13:46
Wake Up/ Atdhe Xharavina flet për Bora Zemanin: “Nuk jemi miq”
02/12 13:46
Wake Up/ Atdhe Xharavina:”Arjolën do ta mbështes tërë jetën.Ajo ishte për mua, kur nuk ishte askush”
02/12 13:29
Wake Up/ Atdhe Xharavina zbulon se debati mes Arjolës dhe Antonelës ka nisur që jashtë BBVIP
02/12 13:28
Wake Up/ Atdhe Xharavina: “Antonela dhe Arjola janë impulsive. Mendova mos do ziheshin me grushta”
02/12 13:19
Wake Up/ Atdhe Xharavina: “Debati për mua mes Antonelës dhe Arjolës në BBV ishte banal”
02/12 13:18
Wake Up/ Atdhe Xharavina flet për shoqërinë me Arjolën: Ja sa vite kemi që njihemi”
02/12 13:15
Wake Up/ Gjekmarkaj: “Me Qazim Mulletin të majtët u hedhin një kockë nostalgjikëve të diktaturës”
02/12 13:07
Wake Up/ Agron Gjekmarkaj: “Komedia për Qazim Mulletin nuk mund të quhet komedi”
02/12 13:03
Wake Up/ Agron Gjekmarkaj: “Propaganda e ka nxjerrë qëllimisht Qazim Mulletin si karikaturë”
02/12 13:00
Wake Up/ Arben Derhemi: “Jehona e Qazim Mulletit deri në Tropojë. Edhe aty po diskutojnë për të”
02/12 12:41
Wake Up/ ‘Tirona Intellectum’ u ankua për veprën ‘Profeti’. Aktori: Ata janë ‘Tirana Injorantum’
02/12 12:37
Wake Up/ Derhemi për Qazim Mulletin dhe debatin për të: “Fali o Zot, për injorancën”
02/12 12:27
Wake Up/ Derhemi: “Një person ‘ndërseu’ njerëzit kot. Ne veç e ngritëm figurën e Qazim Mulletit”
02/12 12:17
Wake Up/ Administratori i OSSH: “Zonat ku kërkohet ndërhyrje emergjente”
02/12 12:16
Wake Up/ Administratori i OSSH: “Mungesa e energjisë elektrike jo vuajtje, por shqetësim sporadik”
02/12 12:13