Wake Up/ “Duke u larguar, Fifi parandaloi një tjetër situatë të rëndë brenda shtëpisë”
26/11/2021 10:52

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ “Lullaby” ninulla që rrinte në sirtar prej 5 vitesh i kënëtares Enxhi Nasufi
20/01 10:48
Wake Up/ Psikologia Jorida Rustemi: VIP-at “qajnë” në Instagram për vëmendje dhe like
20/01 10:46
Wake Up/ Enxhi Nasufi: Fotoja imë duke qarë me e klikuara në Instagram. Njerëzit panë veten
20/01 10:45
Wake Up/ Këngëtarja Enxhi Nasufi rrëfen pse qau në Instagram
20/01 10:40
Wake Up/ Ekspertja Irida Sina Mbyllja e shkollave me shkak pandeminë zgjidhja e shpejtë por e gabuar
20/01 09:45
Wake Up/ Gazetarja: Vala e infektimeve mbylli dyert e shkollës në Korçë. Asnjë reagim institucional
20/01 09:42
Wake Up/ Mbyllet shkolla e mesme në Korçë, rritet numri i nxënësve që mungojnë në klasa
20/01 09:36
Wake Up/ Ja cilat janë incidentet me fëmijët kur ndërhyrja e parë është jetike…
20/01 09:23
Wake Up/ Ndihma e parë për fëmijët në kopshte, sa të trajnuara janë edukatoret
20/01 09:08
Rikthehen vranësirat dhe rriten temperaturat, njihuni me parashikimin e motit
20/01 08:13
Wake Up/ Detektivja zbulon 12 vendet ku dikush mund të vendosë pajisjen përgjuese
19/01 11:38
Wake Up/ “Gratë shqiptare të fiksuara për të përgjuar burrat.” Detektivja tregon rastet
19/01 11:34
Wake Up/ “Ditari i Hueyda El Said ku rrëfen dhe betejen me sëmundjen së shpejti për botim”
19/01 11:11
Wake Up/ “Thierry Grosjean tregon si djali Gabriel e kujton çdo ditë të ëmën Hueyda El Said”
19/01 11:05
Wake Up/ “Pse Hueyda El Said e mbajti të fshehtë sëmundjen”, flet bashkëshorti Thierry Grosjean
19/01 11:01
Wake Up/ “Çdo ditë unë dhe Gabrieli takohemi me Hueydën. Arsyeja pse prehet në Luksemburg”
19/01 11:00
Wake Up/ “Delta varianti më i rrezikshëm i Covid-19”, thotë kërkuesja shkencore, Lisiena Hysenaj
19/01 10:49
Wake Up/ “Jeta ime 2 muaj pa Hueyda El Said”. Bashkëshorti Thierry në një rrëfim emocional
19/01 10:49
Wake Up/ Detektivja: Mos pranoni çdo dhuratë nga partneri, mund të jetë “grep”për t’ju përgjuar!
19/01 10:48
Wake Up/Psikologia:Mësuesit në orën e edukatës seksuale ndajnë djemtë & vajzat në klasa të ndryshme”
19/01 10:22