Wake Up/ Dr. Ilir Alimehmeti: Kush e ka kaluar virusin nuk ka nevojë për dozë të tretë vaksine
21/09/2021 10:48

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ Artistët kujtojnë Gent Demaliajn dhe “Djemtë e Detit”. Tirana ndizet rock
27/10 10:41
Wake Up/ Trajtimi post Covid: 3 meme funny në ditë receta për përballimin e pandemisë
27/10 10:28
Wake Up/ Eksperti, Roden Pajaj: 86.4% e të rinjve duan të punojnë jashtë. Arsyeja: Vlerësimi
27/10 10:05
Wake Up/ “Det i hapur me shtrëngata”, ky është tregu i punës për të rinjtë sipas Kosta Barjabës
27/10 10:04
Wake Up/ Sondazhi zbulon se të rinjtë shqiptar duan të punojnë jashtë. Ja puna e tyre ideale
27/10 10:03
Wake Up/ Drejtoresha e spitalit të Krujës: Kemi 11 pacientë të shtruar në spital 5 prej tyre fëmijë
27/10 09:40
Wake Up/ Drejtoresha e spitalit: Nuk ka pacientë në gjendje të rëndë nga helmimi në Krujë
27/10 09:24
Wake Up/ Shtypi i ditës, 27 Tetor 2021
27/10 08:37
Wake Up/ Diell dhe temperatura deri në 20 gradë, njihuni me parashikimin e motit
27/10 08:32
Wake Up/ “Polici gjuhësore për gabimet drejtshkrimore”, praktika që vjen nga Maqedonia e Veriut
26/10 12:20
Wake Up/ Adrian Kerimi: Gabimet drejtshkrimore në Maqedoninë e Veriut krijojnë deri konflikt politik
26/10 12:14
Wake Up/ Linda Mëniku:Çdo institucioni i duhet redaktori gjuhësor. Tabelat në rrugë me gabime
26/10 12:11
Wake Up/ Trajneri Zef Gjoni:Pas incidentit ambasadori ynë në Beograd s’ka ardhur as të shohë si jemi
26/10 12:08
Wake Up/ Besim Aliti i Olimpizmit të Kosovës: Përshëndes mos bojkotin e ekipit shqiptar të boksit
26/10 12:08
Wake Up/ Dr. Ilir Allkja, denoncon i revoltuar gabimet drejtshkrimore në tabelat e rrugëve në Durrës
26/10 12:07
Wake Up/ Trajneri Zef Gjoni: Në Beograd u fërshëllye dhe ofendua flamuri shqiptar jo ekipi i boksit
26/10 12:07
Wake Up/ Adri Nurellari: Përjashtimi i ekipit të Kosovës nga Beogradi mësim për politikën shqiptare
26/10 12:00
Wake Up/ Adri Nurellari: Incidenti i ekipit të boksit në Beograd tregoi se Open Ballkan është farsë
26/10 11:58
Wake Up/”Ekipi i boksit të Kosovës tentoi të hynte në Beograd nga disa pika kufitare, por s’u lejua”
26/10 11:51
Wake Up/ Besim Aliti i KOK-ut: Notë proteste te AIBA dhe Komiteti Olimpik Ndërkombëtar
26/10 11:21