Wake Up/ Dr.Arbër Shehu: Kërkime edhe për efektivitetin e Pfzier&Moderna te mutacionet e Covid
04/05/2021 10:18

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Kush është Jessica Qehaja imazhi i kopertinës së revistës së njohur “Donna Moderna”
18/05 11:00
Wake Up/ Njihuni me modelen shqiptare të Armanit, D&G dhe Sorrentino-s
18/05 10:35
Wake Up/ Robotët e së ardhmes do të kenë muskuj biologjike
18/05 10:34
Wake Up/ Një peshk me pamje të frikshme zbulohet në plazhin e Kalifornisë
18/05 10:33
Wake Up/ Dr.Shk.Rudina Rama: Të moshuarit e kanë projektuar në familje moshimin e tyre, jo vetëm
18/05 10:06
Wake Up/ Familja e cila prej 17 vitesh përkujdeset dhe strehon fëmijët me nevoja të veçanta
18/05 09:48
Wake Up/ Mjeku shqiptar në SHBA: Covid-19 jo vetëm virus i mushkërive. Prek të gjitha organet
18/05 09:48
Wake Up/ Shërbim 2-3 herë në javë për të moshuarit në banesë. Nisma për krijimin e një modeli
18/05 09:40
Wake Up/ Studimi global: 80% e pacientëve Covid-19 kanë pasur komplikacione neurologjike
18/05 09:24
Wake Up/ Shtypi i ditës, 18 Maj 2021
18/05 08:13
Vranësirat mbesin prezente dhe rriten lehtë temperaturat, njihuni me parashikimin e motit
18/05 08:08
Wake Up/ Anxhela Peristeri zbulon detajet e performancës në Eurovizion: Do të jetë dinamike
17/05 11:40
Wake Up/ Anxhela Peristeri nga Roterdami: Çdo 48 orë testohemi për Covid që të ngjitemi në skenë
17/05 11:39
Wake Up/ E krahasuan me Beyonce, Anxhela Peristeri rrëfen emocionet pak orë para Eurovizionit
17/05 11:24
Wake Up/ Aventurat e vajzave çikliste të “Femal Cyclers” mbi biçikletë
17/05 11:24
Wake Up/ Femal Cyclers, i krijuar nga dashuria për biçikletën për vajzat çikliste shqiptare
17/05 10:59
Wake Up/ Blendi Gonxhja: Kujdes! Kemi një ‘listë të zezë’ të shkelësve, do ta fillojmë nga shteti
17/05 10:57
Wake Up/ Blendi Gonxhja akuza ndaj SGS: Se ka bërë mirë punën e saj me kontrollin e automjeteve
17/05 10:32
Wake Up/ Xheni Karaj e LGBTI: Në zgjedhjet e ardhshme politike do të kandidoj si e pavarur
17/05 10:28
Wake Up/ Xheni Karaj: Do të krijojmë partinë tonë. Komuniteti LGBTI i papërfaqësuar në politikë
17/05 10:27