Wake Up/ Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
04/11/2021 08:35

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rrije të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 02°C në 14°C, në zonat e ulëta nga 09°C në 20°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 24°C.

Wake Up/ Njihuni me 18-vjeçarin Denni Xhepa, sportisti i vetëm shqiptar në Lojërat Olimpike
26/01 12:16
Wake Up/ Aurora Piroviq, biologe lahet në -6 gradë në Ujvarën e Grunasit: Jam larë dhe në -22 gradë
26/01 10:37
Wake Up/ Gruaja që sfidoi temperaturat ekstreme në Theth, video e saj bëhet virale
26/01 10:25
Wake Up/ Covid ju ka marrë nuhatjen dhe shijen. Dr. Albana Daka: Ja ç’duhet të bëni ta riktheni
26/01 09:48
Wake Up/ Covid po zhvillon të fëmijët simptomën “parosmia”, u ndryshon shijet për ushqimet
26/01 09:47
Wake Up/ Fëmijët si duan më ushqimet e preferuara pas Covid-19. Arsyeja pse po humbin peshë
26/01 09:34
Wake Up/ Mjekët: Pacientët me probleme në zemër të rrezikuar nga ataku kardiak gjatë të ftohtit
26/01 09:22
Parashikimi i motit/ Fillon tërheqja e të ftohtit polar, temperaturat rriten me 3 gradë
26/01 08:05
Wake Up/ Ish banorja e BB9: “Do të djeg”, jam kërcënuar për komentet e banorëve të BBVIP
25/01 11:04
Wake Up/ Neda Balluku thirrje Trixës së BBVIP: Mos e çaj kokën, ti nuk ke asnjë faj
25/01 11:02
Wake Up/ Fjorentina Halili: Beatrix u ndëshkua nga eliminimet e Donaldit në BBVIP
25/01 11:01
Wake Up/ Tirana si “Kryeqyteti Evropian i Rinisë “, rreth 1000 aktivitete në të gjithë vendin
25/01 10:52
Wake Up/ Eleminimi nga BBVip i Beatrix Ramosajt. Neda Balluku: Pse i shkrova letër publike
25/01 10:39
Wake Up/ Gazetarja Emirola Veliu: Sot në Kukës temperaturat arritën -9 gradë. Tregoni kujdes!
25/01 09:49
Wake Up/ Gazetari Adrian Kerimi: Masat në Kosovë. Reagime edhe nga Maqedonia e Veriut
25/01 09:49
Wake Up/ Diplomatët e huaj dhe udhëtarët tranzit lejohen të kalojnë në Kosovë me 2 doza vaksine
25/01 09:48
Wake Up/ Tri doza vaksine për të hyrë në Kosovë. Protesta dhe bllokim rruge në kufi
25/01 09:30
Wake Up/ Moti i acartë, rriten incidentet nga zjarri në banesa. Flet Shefi i Zjjarfikësve
25/01 09:29
Parashikimi i motit/ Dita më e ftohtë, temperaturat arrijnë deri në -15 gradë
25/01 08:10
Wake Up/ Iva Tiço dhe Romir Zalla për rikthimin e serialit “Friends”; Na ka fiksuar si familje
24/01 10:57