Wake Up/ Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
17/05/2021 09:14

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 09°C në 18°C, në zonat e ulëta nga 18ºC në 25°C dhe në zonat bregdetare nga 18°C në 26°C. Era do të jetë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë. Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm por herë pas here do të ketë edhe reshje. Temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 08°C në 22°C dhe në zonat e ulëta nga 12°C në 24°C.

Wake Up/ Sipas statistikave, meshkujt inteligjentë e kanë të tillë këtë…
23/09 11:11
Wake Up/ Deborah Keçi: Arbër Çepani “50 mijë euroshi im” në “Dancing with the Stars”
23/09 11:02
Wake Up/ Deborah Keçi: Nuk kam frikë nga konkurentët në “Dancing with the Stars“
23/09 11:02
Wake Up/ Keçi për “DWTS”: Bëjmë prova intensive saqë kam dhimbje muskujsh
23/09 11:00
Wake Up/ Në Mokër këtë fundjavë për ushqim, raki e festë!
23/09 10:36
Wake Up/ Deborah Keçi:“Dancing with the Stars,” sfidë për mua, partneri im më i miri
23/09 10:34
Wake Up/ Gazetari Zeka: Vuçiç sillet me ndërkombëtarët si nusja natën e pare
23/09 09:59
Wake Up/ Gazetari Zeka: Na u desh lufta e Ukrainës për të kuptuar që Putin ka udhëhequr Evropën
23/09 09:58
Wake Up/ Gazetari Zeka: Nuk ka luftë, Vuçiç sheh vetëm ëndrra
23/09 09:57
Wake Up/ Deklarta e Vuçiç, pas Ukrainës në luftë e gjitha bota
23/09 09:44
Wake Up/ Zgjimi me Ray Charles, mbretin e muzikës soul!
23/09 09:32
Wake Up/ Avokatja Bozheku: Burrat kërkojnë divorc sepse gratë si plotësojnë sekskualisht
22/09 11:15
Wake Up/ Avokatja Bozheku tregon vitet kur çiftet shkojnë në krizë martesore
22/09 11:12
Wake Up/ Avokatja: Në Shqipëri ka shumë çifte që jetojnë për sy të botës
22/09 11:08
Wake Up/ Avokatja Bozheku: Ka një shpërthim divorcesh në këtë periudhë
22/09 10:52
Wake Up/ Avokatja Bozheku: Gruaja ndau burrin për rrogën
22/09 10:51
Wake Up/ E pabesueshme/ Avokatja tregon për çfarë grinden më shumë çiftet sot!
22/09 10:47
Wake Up/ Agjenti imobiliar: 30% e njerëzve i blejnë me kredi shtëpitë
22/09 10:20
Wake Up/ Agjenti imobiliar: Nordikët po blejnë apartamente në Shqipëri
22/09 10:19
Wake Up/ Agjenti imobiliar: Mjekët, dentistët dhe juristët po blejnë më shumë se një shtëpi
22/09 10:18