Wake Up/ Dermatologe Erjona Shehu: Si ndikon vaksina te personat që kanë bërë ‘filler’ e ‘botox’
14/05/2021 10:29

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Prapaskenat e “Shqiptares” që bëri bashkë Luar Aranin dhe Ermal Fejzullahun
18/06 11:16
Wake Up/ “Ermal Fejzullahu natyrë sportive, s’ia njihja këtë anë”.Luar flet për duetin me këngëtarin
18/06 11:08
Wake Up/ Gazetari Ervin Kurti: Ja cilët VIP-a vuajnë nga sindroma e protagonizmit
18/06 10:34
Wake Up/Orjola Pampuri:Sindroma e protagonizmit nxitur nga rrjetet sociale rrezikon shëndetin mendor
18/06 10:33
Wake Up/ Orkideja që mendohej e zhdukur çel papritur në tarracën e bankës së Londrës
18/06 10:14
Wake Up/ Familja që trashëgon në 18 breza recetën 400 vjeçare të sushit
18/06 10:14
Wake Up/ “Fëmijët të mos vaksinohen sidomos ata nën moshën 15 vjeç” Rekomandimi i Dr.Arban Domit
18/06 09:59
Wake Up/ Nga 1 korriku hiqet tarifa roaming në Ballkanin Perëndimor.AKEP:Ja si do të funksionojë?
18/06 09:58
Wake Up/ Dr.Arban Domi: Kombinimi i vaksinave anticovid efikas vetëm me Pfizer dhe Moderna
18/06 09:56
Wake Up/ Sindroma e dëshirës për t’u dukur fenomen në rritje, shkak rrjetet sociale
18/06 09:35
Wake Up/ Arban Domi i Geovax: Tri arsyet pse po aplikohet kombinimi i vaksinave anticovid
18/06 09:28
Wake Up/ Shtypi i ditës, 18 Qershor 2021
18/06 09:14
Wake Up/ Diell dhe rritje e ndjeshme temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
18/06 09:13
Wake Up/ Kastriot Tusha për muzikën sot: Edhe në Eurovision shkojmë më muzikë të vjedhur
17/06 11:24
Wake Up/ Kastriot Tusha: Artisti kërkon perfeksionin jo vetëm në skenë, ndaj është kritik
17/06 10:57
Wake Up/ Pulëbardhat braktisin ujin, preferojnë të “jetojnë” në qytet
17/06 10:19
Wake Up/ Kamionistët që hanë rregullisht FastFood kanë më shumë të ngjarë të bëjnë aksidente
17/06 10:17
Wake Up/ Zv/Ministrja Çuçi: Si do të kontrollohen bizneset që s’ respektojnë protokollin në plazhe
17/06 09:59
Wake Up/ Psikologia: Seksi dhe vdekja temat që prindërit e kanë të vështirë t’u flasin fëmijëve
17/06 09:53
Wake Up/ Pingpongu sporti që po ri ngrihet pas kolapsit disa vjeçar gati për gara ndërkombëtare
17/06 09:36