Wake Up/ Dea Mishel rrëfen luftën me ankthin: “Mora ndihmë nga psikologia. Mendoja fundin e botës”
14/01/2021 11:38

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Farmacistët: Nëse shteti nuk na i siguron vaksinat, të na lejojë që t’i blejmë vetë
22/01 13:11
Wake Up/ “Nuk ka të ardhme. Nuk më pëlqen të jetoj në Shqipëri”. Arsyet e emigrimit të të rinjve
22/01 13:04
Wake Up/ Prefektja Majlinda Angoni: Kemi shkarkuar kaskadën e Drinit për të pritur reshjet
22/01 12:37
Wake Up/Modelja pranon që është e dashuruar:Ai është bardhosh por e largët dita që do ta bëj publike
22/01 12:23
Wake Up/ Çfarë mendon modelja Ada Deda për Adrola Dushin dhe Ylli Limanin
22/01 12:22
Wake Up/ Modele, gazetare apo politikane? Ja ku e sheh mamaja ish-deputete, modelen Ada Deda
22/01 12:09
Wake Up/ Modelja Ada Deda së shpejti imazhi i kompanisë së famshme “La Perla”
22/01 12:00
Wake Up/ Stilistja: Veliaj flet vetëm me veshjen. Përvesh mëngët që të thotë se punon shumë
22/01 12:00
Wake Up/ Stilistja Konomi: Basha strikt në veshje, Meta dhe Monika shije që nuk kombinohen
22/01 11:58
Wake Up/ Stilistja: Rama ka talent si stilist. Jam e hapur për bashkëpunim kur të lërë politikën
22/01 11:48
Wake Up/ Anila Konomi: Rama më pëlqen si luan dhe flet me veshjen. Ka fjalor të pasur me kollaren
22/01 11:46
Wake Up/ Farmacistët: Të vaksinohemi edhe ne, jemi kategori në risk!
22/01 11:44
Wake Up/ Anila Konomi: Gjuha e politikanëve përmes ngjyrave dhe veshjes nga SHBA në Shqipëri
22/01 11:44
Wake Up/ Erka Çaro: Emigrantë me diplomë. Të parët në botë që kemi dëshirën për të emigruar
22/01 11:43
Wake Up/ Rikthehet frika e përmbytjeve në vend. Inspektorët e autoritetit rrugor në terren
22/01 11:43
Wake Up/ Shtypi i ditës, 22 Janar 2021
22/01 08:20
Reshje gjatë gjithë ditës dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
22/01 08:14
Wake Up/ Iljard Shaba, violinҫelist: Monopatina e rrezikshme por shumë praktike në qarkullim
21/01 12:27
Wake Up/ Iva Tico: Nga përdorimi i biçikletës kam kursyer konsiderueshëm para
21/01 12:19
Wake Up/ Jurgen Veizi, instruktor: Nëse lëviz me biçikletë dhimbjet e mesit nuk do t’i kesh më
21/01 12:01