Wake Up/ Dashuria, artisti Bojken Lako zbulon kujt i përket dora mbi dorën e tij
23/06/2022 11:54

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Turistët italian: Po ka paragjykim për Shqipërinë, por kur e viziton kënaqesh
28/06 11:45
Wake Up/ Italianët: Kuzhina juaj pasqyron traditën mesdhetare,na pëlqyen specat e mbushur
28/06 11:43
Wake Up/ Terapistja: Përvojat me disa partnerë tremb meshkujt,mos gratë dinë më shumë
28/06 11:35
Wake Up/ Pushime në Shqipëri, italianët: Qark nga Berati në Sarandë, Gjirokastër e Tiranë
28/06 11:34
Wake Up/ Turistët: Jeni mikpritës por duhet organizim, pastroni e vini trenin në punë
28/06 11:33
Wake Up/ Eksperti: Paguajmë taksa që qeveria të krijojë siguri rrugore edhe kur gabojmë
28/06 11:30
Wake Up/ Eksperti: Rilindja urbane infrastrukturën rrugore e bën sexy dhe të pasigurt
28/06 11:24
Wake Up/ Eksperti i sigurisë rrugore: mjaft, mos të lejojmë punime me standarde të ulëta
28/06 11:22
Wake Up/ Gazetarja: Nuk kemi edukim për dashurinë, e shohim si objekt dhe jemi obsesiv
28/06 11:20
Wake Up/ “Ja aksidentet, gabimet e koncesionarëve dhe cilësia e investimeve të Rilindjes”
28/06 11:19
Wake Up/ Psikoterapistja: Çiftet të pakënaqur dhe të paaftë të shprehen emocionalisht
28/06 11:18
Wake Up/ Aksidenti në lum, eksperti: Të analizohen pamjet, mund të ketë lëvizur fëmija
28/06 11:16
Wake Up/ Psikoterapista: Në Shqipëri nderi i një vajze lidhet me partnerët në jetën e saj
28/06 11:00
Wake Up/ Ministrja e Shëndetësisë: Ju tregoj sa shqiptarë kanë bërë vaksinat e COVID
28/06 10:58
Wake Up/ COVID, s’kemi dalë ende nga faza akute. OBSH: Do qarkulloj si grip po pa rrezik
28/06 10:56
Wake Up/ Terapistja: Virgjëria sipas OBSH s’ekziston, s’e fakton dot siç bën me zemrën
28/06 10:47
Wake Up/ Gazetarja: Fjala eksperiencë konotacion seksual, një grua që s’do familje e fëmijë
28/06 10:46
Wake Up/ Shëndetësia, sigurohen 250 teste specifike për të dyshuarit nga lija e majmunit
28/06 10:43
Wake Up/ Ministrja: Kemi rritje të numrit të të prekurve nga COVID dhe shtrime në spital
28/06 10:40
Wake Up/ Ministrja: Emergjencat, plan masash nga autoambulancat deri te helikopteri
28/06 10:37