Wake Up/ “Çdo ditë unë dhe Gabrieli takohemi me Hueydën. Arsyeja pse prehet në Luksemburg”
19/01/2022 11:00

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Tare: Djali im futbollist, pasardhësit i duhet të mbajë edhe peshën e emrit tim
27/05 12:27
Wake Up/ Kumbulla s’u aktivizua, s’ka gjë më të bukur se ngritja e kupës në tokën tënde
27/05 12:12
Wake Up/ Igli Tare: Ndeshja “kartvizitë” për vendin, italianët ikën me mbresa pozitive
27/05 12:08
Wake Up/ Igli Tare: Jam tifoz holandez, në finale historike isha me Feyenoord
27/05 12:01
Wake Up/ Arjola Demiri: Shumë gra më kërkojnë ndihmë për të dalë nga vuajtjet e dhuna
27/05 11:59
Wake Up/ Arjola Demiri: Në Kosovë më propozuan të prezantojë një emision në television
27/05 11:57
Wake Up/ Arjola Demiri: Dua një mashkull që mos të më mbyllë në kullë
27/05 11:57
Wake Up/ Demiraj: Njerëzit i hëngri meraku s’më pyesin“si je” por “a e more shtëpinë”
27/05 11:54
Wake Up/ Alfred Marku: Kemi shije të forta, hudhra pjesë e pandashme e kuzhinës shqiptare
27/05 11:45
Wake Up/ Shefi i kuzhinës Marku, një rapsodi për ushqimin:Shijon më tepër kur ha me duar
27/05 11:44
Wake Up/ “Conference League”, Alfred Marku: Ja çfarë gatuam për personalitetet e sportit
27/05 11:25
Wake Up/ Malaj: Të vjetrit japin përvojën me “pikatore”, të rinjtë ta vjedhin zanatin
27/05 11:20
Wake Up/ Muça: Kompania vlerësim për idetë e suksesin e rinisë jo për orët në punë
27/05 10:54
Wake Up/ Eskperti: Të moshuarit të regjur me punë, të rinjtë pak orë punë e shumë lek
27/05 10:53
Wake Up/ Malaj:Tregu ynë i punës në tranzicion, të rinjtë bëjnë naze se i mbron familja
27/05 10:53
Wake Up/ Drejtori Sportiv i Lazio-s, Igli Tare në Tiranë për të ndjekur Roma-Feyenoord
27/05 10:51
Wake Up/ Arjola Demiri në pritje të mashkullit ideal, në shtator emision në televizion
27/05 10:32
Wake Up/ Ankthi e problemet e vogla neurologjike, Rreli: Sporti e gjumi “Ilaçi” i parë
27/05 10:29
Wake Up/ Klodiana Shala: Plakja do na vijë, ta mbajmë sa më larg duke bërë sporte
27/05 10:03
Wake Up/ Klodiana Shala: Ecja e shpejtë aktiviteti më i rëndësishëm në jetë, pas parave
27/05 10:03