Wake Up/ Beyoncé i shkruan këngëtarit shqiptar “Ti je në zemrën time”. Art Rushiti: Nuk m’u besua
12/04/2021 11:10

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Situata qesharake që i ndodhi predikuesit amerikan te berberi shqiptar
10/05 11:05
Wake Up/ “Në ’97-ën erdhi një zarf me plumb, na kërkonin 600 dollarë”. Rrëfimi i çiftit amerikan
10/05 10:57
Wake Up/ Brenda dhe Wayne Speer kanë udhëtuar në 47 vende por zgjodhën jetën në Shqipëri
10/05 10:56
Wake Up/ Eksperti Edmond Liçaj. Një 10-vjeçar s’duhet te këtë telefon. S’mund të fajësojmë TikTok-un
10/05 10:53
Wake Up/ Çifti amerikan që erdhi për herë të parë në ’97 dhe ra në dashuri me Shqipërinë
10/05 10:49
Wake Up/ Psikologe Arjana Muçaj: TikToku nuk duhet të lejojë hapjen e llogarive nga fëmijët
10/05 10:39
Wake Up/ Kur jetën e fëmijës ta “merr” TikToku. Si t’i ruajmë fëmijët që përdorin aplikacionin
10/05 10:38
Wake Up/ Vdekja e 10-vjeçarit për një video TikToku. Banorët të tronditur: Ja si ndodhi
10/05 10:31
Wake Up/ Nga ndalimi i çamçakëzit te fishkëllima në mjedise publike. Njihuni me ligjet e çuditshme
10/05 10:27
Wake Up/ Edhe të rriturit kanë shokë imagjinarë dhe kjo është diçka krejt normale
10/05 10:27
Wake Up/ Edukimi nis në shkolla, zhvillohen “Ditët Olimpike”. Sot Dita Botërore e Aktivitetit Fizik
10/05 09:46
Wake Up/ Qëndresa Qytetare:Rikthimi në auditorë i studentëve i vonuar. Efeketiviteti do të jetë zero
10/05 09:45
Wake Up/ Studentët kundër kthimit në auditore vetëm për provimet
10/05 09:45
Wake Up/ Shtypi i ditës, 10 Maj 2021
10/05 09:44
Wake Up/ Parashikimi i motit/ Java nis me diell dhe rritje temperaturash
10/05 09:40
Wake Up/ Denata Toçe vlerëson rolin e ish-gruas së burrit dhe zbulon çfarë i shkruan Antonie
07/05 11:58
Wake Up/ Denata Toçe: Djali i bashkëshortit tim e ka një nënë dhe unë nuk ia zëvendësoj dot
07/05 11:55
Wake Up/ Rudina Dembacaj: Marku ngulmon për një fëmijë. Unë do dorëzohem, s’kam nga shkoj!
07/05 11:35
Wake Up/ Si e quan Viktoria, Markun?! Rudina Dembacaj: Janë shokë dhe vajza e thërret…
07/05 11:34
Wake Up/ Rudina Dembacaj rrëfen ç’ndodh në familje me vajzën e saj dhe dy fëmijët e Markut
07/05 11:24