“Vuçiç në ambasadën e Rusisë, Kusari në PE”, Kusari: Ja ndryshimi jonë me Serbinë
15/06/2023 21:42

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë, të mërkurë dhe të enjte, në orën 21.00, në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë një "Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jetë "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

Zbardhen emrat, Rama përjashton nga lista deputetë dhe ministra, çfarë po ndodh në PS?
13/06 00:00
Krahasimi i Vangjelit: Berisha si “Nokia 3310”, Rama është Iphone me ngjyra
12/06 23:45
Mërtiri PS s’duhej të ekzistonte e mbajtët drejtuesit, Mërtiri: PD po e fundosin drejtuesit
12/06 23:45
Deklarata e fortë, Lesi dhe Babaramo: Rama do shkrijë grupin e PS në këto zgjedhje
12/06 23:30
Trondit analisti, Berisha gati të thyej arrestin, do dal në fushatë, SHBA do ta ndalojë…
12/06 23:16
“Ore nuk ta bëjmë dot Lul Bashën kryeministër”, Babaramo përplaset me Mërtirin
12/06 23:15
Trondit Nikollë Lesi: Para zgjedhjeve, SPAK e ndalon Berishën të kandidojë
12/06 23:00
“Paç fatin e…. Lulzim Bashës”, Vangjeli: Berisha ditën e parë të fushatës do thyej arrestin
12/06 22:45
“Amerikanët nuk dorëzohen”, Mërtiri i bindur Berisha do bier, Basha shumë i konsumuar
12/06 22:30
Babaramo: Berisha si Nano, do e drejtojë PD nga arresti, ja kush janë deputetët që i ikin Bashës
12/06 22:15
Berisha kandidati për kryeministër? Grida Duma: S’është pyetje 1 milion dollarëshe por…
12/06 22:15
Berisha merr drejtimin e PD, Basha gati për partinë e re, pse ndryshuan ndërkombëtarët?
12/06 00:41
“Mund të kemi gabuar”, avokati i Bashës: Për ne vetëm aleanca me ndërkombëtarët kishte rëndësi
11/06 23:30
“S’më vjen te këpuca”, Zekaj përplaset me Lelën: S’ma mëson ti gazetarinë, shko bëj fresk Ramës
11/06 23:13
“Na merrte shefi në telefon”, Zeka tregon historinë që shpërtheu në të qeshura studion
11/06 23:09
Grida Duma i kthehet Iljazajt: Më duket sikur ti je revoltuar më shumë, lideri tha beteja vazhdon
11/06 22:54
Lela kundër të gjithëve: Mos më flisni çfarë ndodh në PD, e di shumë më mirë se ju
11/06 22:48
“Nuk ju duroj pafund, boll se ja keni fut gjumit”, Lela i ashpër me Sefën për opozitën
11/06 22:35
Trondit Zeka: Ndërkombëtarët i dhanë vulën Berishës, por do nisin me arrestimet
11/06 22:26
“O Lela seriozisht e ke ti?”, gazetari: Gjyqtarët e kuptuan që s’mban më ujë pilafi
11/06 22:19