Vritet në Elbasan Bujar Çela. Makina e atentatorëve gjendet e djegur
17/09/2020 08:06

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Kur do nisë kampionati i futbollit/ Federata dhe Liga Superiore japin qëndrimin e tyre
26/09 13:15
Laçi ende pa spital/ 10 muaj pas tërmetit qytetarët kurohen në një qendër bamirësie
26/09 13:12
Përse po ndodhin stuhitë/ Meteorologët flasin për motin në vazhdim
26/09 13:09
Shkodër, pemët bien mbi makina/ Moti i keq shkakton dëme në disa zona të qytetit
26/09 13:07
Shqipëria në sytë e udhëtarëve/Teresa dhe David i bien botës përqark.Vendi ynë destinacioni i 137-të
26/09 12:59
Italianët mbjellin në Vlorë/ Gojiberri, kivi dhe pjepri ndër kulturat që kërkohen në Llakatund
26/09 12:47
Spektakël me hardhi/ Agronomi që shndërroi pamjen e kodrës rrëzë Tomorit me vreshtat e tij
26/09 12:42
Top News – Linja Durrës-Bari/ Tragetet u nisen në mëngjes
26/09 12:22
Top News – Ndalohet një Tunizian/ Nuk deklaroi 68 mijë paund në Rinas
26/09 12:08
Top News – Kandidatët demokratë/ Nesër votohet në Gjirokastër
26/09 12:05
Top News – Bulqiza pa energji/ Era rrëzon pemët në Shkodër
26/09 11:06
Top News – Vizat amerikanë/ Administrata propozon ndryshime
26/09 10:54
Top News – Pandemia në Kosovë/ Qeveria merr masa të reja
26/09 10:44
Top News – Stuhia në Tiranë/ Era e fortë rrezon disa pemë
26/09 10:30
Era e fortë shkul pemët në Shkodër, dëmtohen disa makina
26/09 09:52
Top News – Ku do jetë kandidat! Rama flet nga Vlora për zgjedhjet
25/09 20:01
Top News – Operacioni i Europolit/ Konfiskohen 27 milionë maska
25/09 18:36
Top News – Kodi i ri zgjedhor/ PD zbardh ligjet e marrëveshjes
25/09 17:52
Top News – Moti i keq në fundjavë/ 5 prefektura rrezikojnë përmbytjet
25/09 17:13
Top News – Që nga nisja e pandemisë/ Covid, 373 humbje jete në Shqipëri
25/09 17:13