Vranësira dhe ulen ndjeshëm temperaturat, njihuni me parashikimin e motit
21/01/2022 08:07

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh duke sjellë mot kryesisht të vranët. Pritet të ketë edhe reshje të izoluara në veri të vendit. Duke nisur nga sonte në mbrëmje temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme pasi vendi ynë do përfshihet nga i ftohti polar.

Wake Up/ Trajneri Edi Reja: Finale e bukur, të mbizotërojë sporti jo dhuna dhe incidentet
25/05 11:17
Wake Up/ Trajneri Reja: Shqipëria rajoni i 21-të i Italisë, romanët ndihen si në shtëpi
25/05 11:16
Wake Up/ Edi Reja: Kjo finale një xhevahir, do të mbushë sallonin e bukur Air Albania
25/05 11:13
Wake Up/ Roma – Feyenoord, Edi Reja: Ngjarje historike europiane, nder për Shqipërinë
25/05 11:08
Wake Up/ Shehu:Në horoskop Feyenoord është gaforre, Roma binjak, me 70 % fiton gaforrja
25/05 11:07
Wake Up/ Roma fituese, aktorja doli nudo. Astrologia:Jam akrepi nuk zhvishem, të thumboj
25/05 11:06
Wake Up/ Finalja e madhe, trajneri i Kombëtares Reja:Shpresoj fitoren e Romës me Kumbullën
25/05 10:44
Wake Up/ Meri Shehu: Parashikimi astrologjik shpall fituese skuadrën e Feyenoord
25/05 10:28
Wake Up/ Gjoni: Jam tifoze e vërtetë, kam vënë dhe baste për skuadrën e zemrës
25/05 10:19
Wake Up/ Edlira Gjoni: Parashikimi im, fiton Feyenoord janë në nivel më të mire
25/05 10:19
Wake Up/ Edlira Gjoni: Gazetare sportive dhe pasioni për futbollin, për shkak të babait
25/05 10:18
Wake Up/ Qyrfyçi: Pas incidenteve shtohen forcat e policisë, tifozët ofenduan mediat
25/05 10:06
Wake Up/ Gazetarja: Durrësi plot me tifozë të zhurmshën, shtrohen me alkool në bregdet
25/05 10:05
Wake Up/ Tifozët e Romës 20-30 vjeç, autoritetet holandeze e italiane palë me policisë
25/05 10:05
Wake Up/ Rrëfehet Edlira Gjoni, jam tifoze e Flamurtarit dhe Shqipërisë pastaj e Ajaksit
25/05 09:46
Wake Up/ Numër i lartë tifozësh pushtojnë Tiranën e Durrësin nga porti e aeroporti
25/05 09:46
Wake Up/ Tufa: Të huajt që vijnë në Shqipërinë të habitur, na dinin njerëz me bisht
25/05 09:34
Wake Up/ Gazetari: Sot ka rrezik, holandezët agresiv tifozët do sjellin kaos në qytet
25/05 09:33
Wake Up/ Shqiptarët fansa të Murinjos,Tufa: I veçantë, e duam se drejtoi Interin
25/05 09:33
Wake Up/ Tufa: Tifozët e Fenyord problematik, të alkoolizuar të droguar e anarkist
25/05 09:32