Vranësira dhe temperatura deri në 24 gradë, njihuni me parashikimin e motit
14/05/2021 07:58

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm por që në zonat malore nganjëherë pritet të ketë dhe reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 08°C në 16°C, në zonat e ulëta nga 14ºC në 23°C dhe në zonat bregdetare nga 16°C në 24°C. Era do të jetë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4-5 ballë.

Wake Up/ Prapaskenat e “Shqiptares” që bëri bashkë Luar Aranin dhe Ermal Fejzullahun
18/06 11:16
Wake Up/ “Ermal Fejzullahu natyrë sportive, s’ia njihja këtë anë”.Luar flet për duetin me këngëtarin
18/06 11:08
Wake Up/ Gazetari Ervin Kurti: Ja cilët VIP-a vuajnë nga sindroma e protagonizmit
18/06 10:34
Wake Up/Orjola Pampuri:Sindroma e protagonizmit nxitur nga rrjetet sociale rrezikon shëndetin mendor
18/06 10:33
Wake Up/ Orkideja që mendohej e zhdukur çel papritur në tarracën e bankës së Londrës
18/06 10:14
Wake Up/ Familja që trashëgon në 18 breza recetën 400 vjeçare të sushit
18/06 10:14
Wake Up/ “Fëmijët të mos vaksinohen sidomos ata nën moshën 15 vjeç” Rekomandimi i Dr.Arban Domit
18/06 09:59
Wake Up/ Nga 1 korriku hiqet tarifa roaming në Ballkanin Perëndimor.AKEP:Ja si do të funksionojë?
18/06 09:58
Wake Up/ Dr.Arban Domi: Kombinimi i vaksinave anticovid efikas vetëm me Pfizer dhe Moderna
18/06 09:56
Wake Up/ Sindroma e dëshirës për t’u dukur fenomen në rritje, shkak rrjetet sociale
18/06 09:35
Wake Up/ Arban Domi i Geovax: Tri arsyet pse po aplikohet kombinimi i vaksinave anticovid
18/06 09:28
Wake Up/ Shtypi i ditës, 18 Qershor 2021
18/06 09:14
Wake Up/ Diell dhe rritje e ndjeshme temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
18/06 09:13
Wake Up/ Kastriot Tusha për muzikën sot: Edhe në Eurovision shkojmë më muzikë të vjedhur
17/06 11:24
Wake Up/ Kastriot Tusha: Artisti kërkon perfeksionin jo vetëm në skenë, ndaj është kritik
17/06 10:57
Wake Up/ Pulëbardhat braktisin ujin, preferojnë të “jetojnë” në qytet
17/06 10:19
Wake Up/ Kamionistët që hanë rregullisht FastFood kanë më shumë të ngjarë të bëjnë aksidente
17/06 10:17
Wake Up/ Zv/Ministrja Çuçi: Si do të kontrollohen bizneset që s’ respektojnë protokollin në plazhe
17/06 09:59
Wake Up/ Psikologia: Seksi dhe vdekja temat që prindërit e kanë të vështirë t’u flasin fëmijëve
17/06 09:53
Wake Up/ Pingpongu sporti që po ri ngrihet pas kolapsit disa vjeçar gati për gara ndërkombëtare
17/06 09:36