Vranësira dhe reshje, njihuni me parashikimin e motit
05/06/2020 08:38

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot kryesisht të kthjellët. Reshje do ketë në zonat lindore. Gjatë pasdites vranësirat do të shtohen duke bërë që reshjet të shtrihen në të gjithë territorin. Edhe dita e nesërme do të jetë me reshje.

Wake Up/ Jo rastësi që filmi shqiptar kandidat në Venecia, është realizuar nga një staf vetëm gra
30/07 11:30
Wake Up/ Elsa Ballauri: Jam kritike, pse debati i seksizmit nuk bëhet nga sportistet shqiptare
30/07 11:16
Wake Up/ Elsa Ballauri, aktiviste: Gratë e të gjitha fushave më ne fund po flasin për seksizëm
30/07 11:15
Wake Up/ Amarilda Prenga, volejbolliste: Se kam ndjerë asnjëherë seksizmin në sportin shqiptar
30/07 11:09
Wake Up/ Grupi Barcelona Gipsy Balkan Orchestra këndon shqip në Kalanë e Rozafës
30/07 10:42
Wake Up/ Sfidat e regjisores së filmit “Vera andrron detin” , në Festivalin e Filmit në Venecia
30/07 10:26
Wake Up/ Udhëtoi me biçikletë nga Gjermania në Kosovë për të parë gjyshen. I riu tregon peripecitë
30/07 10:02
Wake Up/ Sportistet nuk duan “të zhvishen” më gjatë garave! Flasin Elsa Ballauri dhe Amarilda Prenga
30/07 09:52
Wake Up/ “Ha, se vjen gogoli”, “Rri urtë, se vjen polici!” etj. Sa keq bëjmë kur frikësojmë fëmijët?
30/07 09:31
Wake Up/ Shtypi i ditës, 30 Korrik 2021
30/07 08:15
Tjetër ditë e nxehtë/ Diell dhe temperatura deri në 42 gradë, njihuni me parashikimin e motit
30/07 08:11
Wake Up/ Gjon’s Tears: Doja t’i shihja lotët. Gjyshi ishte i pari që mora në video pas Eurovisionit
29/07 11:49
Wake Up/ Gjon’s Tears: Dëgjoj shumë njerëz që thonë vdiq muzika por jo sot muzika ka diversitet
29/07 11:40
Wake Up/ Gjon’s Tears: Ëndrroj një duet me Greis Jones dhe bashkëpunim me aktoren Isabbel Huppert
29/07 11:31
Wake Up/ Ibrahimoviç “flet” shqip. Aktori Granit Rushiti flet për rolin në filmin “I am Zlatan”
29/07 11:23
Wake Up/ Gjon’s Tears: Do t’ju surprizoj me albumin tim dhe me bashkëpunimin me Arilena Arën
29/07 11:08
Wake Up/Turqit në kuzhinë,ukrainasit në bare,indianët kamerier,etj,shërbimi i turizmit shqiptar 2021
29/07 10:13
Wake Up/ Turizmi shqiptar mbahet me punëtorë të huaj por nuk janë të kualifikuar
29/07 10:12
Wake Up/ Arjan Xhelaj:Gabimet më të shpeshta që bëjnë maturantët në aplikimin për në universitet
29/07 10:12
Wake Up/ Nis aplikimi për në universitete. Kujdes! Keni 6 ditë afat për të zgjedhur degën që doni
29/07 10:12