Votohet buxheti 2019 – Gazetari Indrit Maraku raporton nga Kuvendi
03/12/2018 15:51

Kuvendi miratoi buxhetin me 76 vota dhe paketën fiskale me 75 pasi deputeti Erion Braçe nuk mori pjese në votim.

Top News – Basha në presidencë/ Meta- me rëndësi integrimi i vendit
15/07 13:32
Votohet marrëveshja/ Komisioni i Ligjeve diskutoi nen për nen marrëveshjen e 5 Qershorit
15/07 13:26
Meta takon Bashën/ Diskutohet kundërshtia ndaj ndryshimeve Kushtetuese për zgjedhjet
15/07 13:24
Përfundon takimi Basha-Meta/ Presidenti: T’i qëndrohet marrëveshjes! Jo aventurë me Kushtetutën
15/07 13:22
Top News – Meta video Ramës/ ‘Mbaje fjalën se nuk prek Kushtetutën’
15/07 13:00
Top News – Ndryshimet Kushtetuese/ Basha takon Metën në presidencë
15/07 12:37
Listat nuk hapen plotësisht/ Reforma nuk parashikon krijimin e koalicioneve. Opozita kundër
14/07 15:20
Top News – Monedhat virtual/ ‘Ekonomia’ rrëzon dekretin e Metës
14/07 15:05
Top News – Hapen listat zgjedhore/ ‘Ligjet’ miratojnë ndryshimet
14/07 14:29
Miratohen ndryshimet për zgjedhjet/ Lista të hapura, por jo koalicione parazgjedhore
14/07 13:02
Opozita heq dorë nga pragu 5%. Shumica socialiste kërkon kohë për të vendosur
13/07 15:30
Sot komisioni për Metën/ Mblidhet për të diskutuar provat pas opinionit të Venecias
13/07 13:06
Top News – Ndryshimet Kushtetuese/ Pragu në 2%, propozimi i Opozitës
13/07 12:58
Top News – PD-garancia sovrane/ Përfitues, kompanitë e koncesioneve
13/07 12:56
Top News – PS, mandat të tretë/ Veliaj flet për listat e hapura
12/07 15:36
Top News – Raporti i Moody’s/ Përplas qeverinë me opozitën
12/07 12:44
Top News – Basha, urimi i veçantë/ Me një foto dhe mesazh nga Regan
12/07 11:30
Top News – Deklarata e Bashës: Rama ofroi pazar. Ai President, unë kryeministër
10/07 18:58
Reagon Basha për reformën/ Komenti i kryetarit të PD edhe për ndryshimet kushtetuese
10/07 15:59
Rama pranon listat e hapura/ Kryeministri: Garanci PD për të votuar marrëveshjen e 5 qershorit
10/07 15:58