Vllaznia shënon 6 gola,Zmijani:Nuk do na fali njeri sic na fali Dinamo–Procesi Sportiv,18 Tetor 2021
19/10/2021 11:26

Programi “ Procesi Sportiv” është formati më i ndjekur dhe më i rëndësishëm sportiv në vend, fitues çdo vit i sondazheve të IMA Albania si programi më i ndjekur. Pamjet e ndeshjeve të javës, golat, analiza e arbitrave, çdo javë të ftuar special.

Sherr politik në studion e Proçesit, Kostandini sulmohet për Lulzim Bashën – Procesi Sportiv
30/11 00:30
Vllaznia aheng në stadium, presidenti ja merr valles mes lojtarëve – Procesi Sportiv, 29 Nëntor 2021
30/11 00:30
Largohen dy trajnerë në superiore, Vllaznia valle pa para në stadium-Procesi Sportiv, 29 Nëntor 2021
30/11 00:30
Viola Gjoleka surprizë për ditëlindje, sa vjeç mbushi ajo? – Procesi Sportiv, 29 Nëntor 2021
30/11 00:30
Flet Tedi Cara: Goli në fund më emocionoi shumë, ja çfarë ndodhi pas ndeshjes – Procesi Sportiv
30/11 00:30
“Kur flet ai Berisha mban shënim” Komentatori demokrat shpërthen në foltore – Procesi Sportiv
30/11 00:30
Skandali në Përmet, ekipet luajnë mbi ujë, Jemini zbulon arsyen e çuditëshme – Procesi Sportiv
30/11 00:30
“Ngo merreni për bojaxhi” Djali ish trajnerit shpërthen kundër anglezit – Procesi Sportiv
30/11 00:30
Tifozët e Partizanit marrin “peng” lojtarët, çfarë ndodhi me Olsi Ramën? – Procesi Sportiv
30/11 00:30
Të pathënat e javës së 10-të, kriza e Tiranës, rritet Kukësi dhe Partizani – Procesi Sportiv
30/11 00:30
Tradita e volejbollit në Mirditë, një familje drejton akademinë sportive – Procesi Sportiv
30/11 00:30
Sinemati kujton ish-portierin e Teutës me një ngjarje të veçantë – Procesi Sportiv, 29 Nëntor 2021
30/11 00:30
“ATENTION, ATENTION” Jemini: Lojtarët e Partizanit duhet të bëjnë kujdes – Procesi Sportiv
30/11 00:30
“Rast unikal” anullohet goli i Kukësit, Tiranës nuk i jepet penallti-Procesi Sportiv, 29 Nëntor 2021
30/11 00:30
Duka nuk pyet për shtetin, Sinemati: Në çdo vend presidenti do largohej – Procesi Sportiv
30/11 00:30
Taulant Balla gola në fushë, komentatori: Kështu na shënojnë çdo ditë – Procesi Sportiv
23/11 11:28
Dikur futbollist në Austri e Zvicër, ja roli i Kledit në fushë – Procesi Sportiv
23/11 11:28
Dikur i privilegjuar, sot Skënderbeu më i godituri nga arbitrat – Procesi Sportiv
23/11 11:27
Jemini: VAR ndihmoi Tiranën, Erjola Doci ndërpret moviolën – Procesi Sportiv
23/11 11:27
Redi Jupi: Kukësi i bëri nder kampionatit, ekipet e tjera po mungojnë – Procesi Sportiv
23/11 11:27