Vllaznia aheng në stadium, presidenti ja merr valles mes lojtarëve – Procesi Sportiv, 29 Nëntor 2021
30/11/2021 00:30

Programi “ Procesi Sportiv” është formati më i ndjekur dhe më i rëndësishëm sportiv në vend, fitues çdo vit i sondazheve të IMA Albania si programi më i ndjekur. Pamjet e ndeshjeve të javës, golat, analiza e arbitrave, çdo javë të ftuar special.

Armand Duka flet per here te pare per Erion Veliaj – Procesi Sportiv, 25 Janar 2022
25/01 00:15
Sinemati: Veliaj-Duka derbi i betonit,luftë interesash për një stadium–Procesi Sportiv,25 Janar 2022
25/01 00:15
Biseda me Alvisen dhe deklerata ne instagram, rrefehet Bashkimi – Procesi Sportiv, 25 Janar 2022
25/01 00:15
Veliaj kunder Dukes, Cfare po ndodh me zgjedhjet ne FSHF – Procesi Sportiv, 25 Janar 2022
25/01 00:15
E pabesueshme!! Bashkim Saiti tregon me cilën skuader eshte tifoz– Procesi Sportiv, 25 Janar 2022
25/01 00:15
Me ken shkodran tana i ban, turne tenisi në emër të kampionit të futbollit – Procesi Sportiv
18/01 00:15
“Rrugaçët e futbollit”, Kryeministri Rama bllokon fondett – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Partizani i ri fiton, Ilir Daja i shkarkuari më i ngarkuar… – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Andi Lila ka dy fjalë për kryeministrin Rama, “Futbolli…” – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Shkodër, skandal me fëmijët, operohen që 17 vjec nga… – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Dhuna në PD, Andi Lila: Ja ku qëndrova gjatë protestës së Berishës – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Stadiumi, Sinemati: Aktivitetet politike në qetësi, në futboll plas dhuna – Procesi Sportiv
18/01 00:15
Redi jupi analizon Vllazninë: Ja çfarë më pëlqeu … – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
“Arbitri mori urdhër”! Plas debati për lojtarin e Tiranës. Karton i kuq apo? – Procesi Sportiv
18/01 00:15
Skandali i tifozëve dhe spektakli i Vllaznisë – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Kombleksi Dajti plas debati në studio, Lila numeron fushat e prishura-Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
“Edi Rama i lodhur me drejtuesit e Futbollit, i përdor…” – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Manushi i kthehet Andi Liles: Nuk mund ta fshehim atë … – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Tifozët lëshojnë gaz, shpërthen gazetari, “Turpi i Tiranës” – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Zëvendesimi i Da Silves: Jupi: Jam në krahun e lojtarit, gaboi… – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15