Vizita e Merkel në Tiranë/ Cili ishte produkti i saj? Flasin Bushati, Ndreca, Hila, dhe Malaj
14/09/2021 22:11

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Kristi Gongo raporton nga Spitali i Traumës, Aldi Rama është shumë rëndë, mes jetës dhe vdekjes
28/09 21:33
Open – “Raportet me Kurtin,situata në Kosovë, mandati i 3”,kryeministri Edi Rama përballë gazetarëve
28/09 01:57
Sejamini: çështja “Beketi” është e mbyllur? Rama: presim zhvillime, flet edhe për agjensinë e mediave
27/09 23:11
Do ketë zgjedhje të parakohshme? Rama i përgjigjet pyetjes së Sulos
27/09 23:10
Do doje të kishe përballë Berishën apo Bashën? Ja çfarë thotë Kryeministri Rama
27/09 22:59
Tom Doshi po i merr Socialistëve vendet e punës në Shkodër, Sulo pyet Ramën: Ke marrëveshje me Doshin?
27/09 22:58
Kryeministri Rama flet për rritjen e çmimit të bukës: E vendos tregu
27/09 22:57
Edi Rama flet si rrallë herë për marrëdhënien me Soros dhe mbështetjen që ka marrë nga miliarderi
27/09 22:47
Rama: Xhorxh Soros nuk e ka aspak në radar Sali Berishën, ja sa ka investuar në Shqipëri
27/09 22:47
“Me dash ti Sali e kalon dot oqeanin”? Rama tregon se nga e dinte që Berisha nuk shkonte dot në SHBA
27/09 22:46
Me shifra dhe argumenta, Sejamini “rrëzon” takimet e qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës, s’ka rezultat
27/09 22:11
“Tarifa e rrugës së kombit nuk do të hiqet”, Rama është tarifë shërbimi që nuk negociohet
27/09 22:10
Rama: Nëse duam ta heqim kufirin Shqipëri-Kosovë e bën “Ballkani i Hapur”, ndryshe të vjen BE dhe SHBA
27/09 22:09
Rama: Kosova e fitoi luftën 20 vite më parë, tani duhet të fitojë paqen, ka aleatët më të rëndësishëm
27/09 22:09
Rama i bindur: Serbia nuk ka ku shkon pa i kërkuar falje Kosovës, por duhen negociata
27/09 21:50
Rama këmbëngul, problemin mes Serbisë dhe Kosovës në kufi e zgjidh “Ballkani i Hapur”
27/09 21:49
Sulo pyet Ramën: pas vizitës në Kosovë ndihesh më pranë Vuçiç apo Kurtit? Ja si përgjigjet Kryeministri
27/09 21:48
Rama: me Kurtin kemi mosdakordësi vetëm për “Ballkanin e Hapur”, takimi i radhës në Durrës
27/09 21:28
Konflikti Prishtinë-Beograd, Rama: Komuniteti Ndërkombëtar e di që Kosova ka të drejtë
27/09 21:27
Open – “Skenarët e përplasjes Basha-Berisha”, debatojnë Bushati, Bumçi, Shehu, Kola, Kadilli e Bejko
24/09 02:48