Video e atentatit në Laç/ Në pamje shfaqet Eduart Lamaj i plagosur
27/06/2020 16:17

Eduart Lamaj qe mbeti i plagosur gjatë atentatit të dyfishtë ku u vranë Bujar Lika dhe Paulin Gjergji do të vazhdojë të mbahet në spitalin ushtarak pas vendimit të gjykatës së Kurbinit qe ja komunikoi masën në spital.

Moti i keq ndërpret plazhin/ Stuhi në bregdet. Rrezik lundrimi për mjetet e vogla
05/08 13:06
Petrit Çomo në Vetting/ Kryetari i Gjykatës së Tiranës del para KPK
05/08 12:57
Top News – Ankesa e kryebashkiakut/ ‘Ndalimi i dasmave, vetëm në Lezhë’
05/08 12:56
Qëllonin me armë zjarri, 5 në pranga/ Sekuestrohen kanabis, dhe një fuoristradë
05/08 12:56
Top News – Bllokohen, 22 mijë paund/ Rinas, paratë e fshehura në valixhe
05/08 12:40
Emergjenca e zjarreve të qëllimshme/ Ankohen banorët e fshatrave në Lushnjë: Po vihen për inat
05/08 12:20
Rrezikuan të mbyteshin/ Policia për ngjarjen në Himarë: Tre i shpëtuam, gruaja nuk gjendet
05/08 12:17
Dhërmi/ Çfarë nuk u pa nga stuhia e djeshme: Pa koment
05/08 11:08
Moti i keq/ Policia: Mjetet lundruese të mos dalin në det. Në Borsh plazhi bosh: Pa koment
05/08 10:52
Aksident fatal në Elbasan-Peqin/ Ndërron jetë 43-vjeçarja: Pa koment
05/08 10:35
Kuçovë/ Përplasi fëmijën 7-vjeç dhe iku nga vendngjarja, në kërkim 23-vjeçari: Pa koment
05/08 10:20
Pogradec/ Shpërthen bombola e gazit, pëson lëndime pronari i shtëpisë: Pa koment
05/08 09:40
Shpërthim i fuqishëm në kryeqytetin e Libanit/ Pamje dramatike nga qyteti, qindra të plagosur
04/08 22:08
“Situatë kaotike në spitale”/ Të paktën 10 të vdekur dhe qindra të plagosur nga shpërthimi në Liban
04/08 20:38
8 vjet pa Arbën Xhaferin/ Hapësira shqiptare humbi një nga njerëzit më të mençur
04/08 20:12
I dënuari përjetë, kallëzim në SPAK/ Ilir Gjergo ankohet për ish prokurorë dhe …
04/08 20:08
Greqia mbyll gjatë natës Kakavijën/ Prej 16 gushtit kush kthehet nga Shqipëria izolohet për 7 ditë
04/08 20:03
Top News – Liria e medias/ Presidenti publikon raportin
04/08 19:56
Pyjet në flakë në Veri dhe Jug/ 140 hektarë pyje me pisha janë djegur në Seman
04/08 19:48
Të pambrojtur në plazh/ Në Durrës nuk po respektohen masat anti Covid
04/08 19:44