Vetvrasja e efektives, Bezat: Një lidhje dashurie përfundoi në tragjedi…më herët humbi babain
29/05/2024 23:38

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë dhe të enjte ora 21.00, të mërkurën ora 22:00 në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë njëë"Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jet "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

I shpëtoi plimbave të killerave, si u arratis në Dubai armiku i Ervis Martinaj?
14/06 00:00
“Më hoqën patentën”, Curri tregon si e çuan në Polici se e kapi një makinë inteligjente
13/06 23:22
Paralajmërimi i Bezat: Këtë verë goditja e SPAK nis nga politika pastaj do vijojë me Policinë
13/06 23:14
Curri flet për ëndrrat e të rinjve: Duan të ikin në Dubai, të shijojnë jetën me femra nga…
13/06 23:04
“Tronditet krimi shqiptar në Dubai”, avokati Rumano: Do t’i dëbojnë nga Emiratet pastaj…
13/06 22:56
Pse e shiti Meta në SPAK Kryemadhin? Fyerje të rënda, burg dhe hetime pasuror për çiftin
13/06 22:52
“Bomba” e Karamuços: Nga Dubai ofruan 1 mln euro për të shkarkuar Tonin Vocaj si drejtor policie
13/06 22:47
Makth për killerat dhe Policinë, si i shpëtoi Durim Bami plumbave dhe prangave?
13/06 22:40
Shpërthen Lapaj: Nëse dështon SPAK, ky vend s’bëhet për 300 vjet
13/06 22:27
“Meta dhe Kryemadhi janë ndarë”, Karamuço këshillon çiftin mos flasin në telefon
13/06 22:21
A do ta shpëtojë Kryemadhi nga burgu Metën? Juristi tregon çfarë vendimi do marr SPAK
13/06 22:14
Meta tha baxhellë për mbrojtësit e SPAK? Curri shpresoj mos e ketë pasur për Monikën
13/06 22:12
Pse e shiti Meta Kryemadhin? Curri: I ka prishur lekër, ka dalë më e fortë se burri i saj
13/06 21:47
Pse shqetësohet sot Ilir Meta? Lapaj: Nuk u shqetësua kur gjykata e shpëtoi nga blloku i famshëm
13/06 21:47
“Letrat që rëndojnë Ilir Metën kanë ardhur nga jashtë”, trondit gazetari: Vila dhe llogari në Qipro
13/06 21:46
“Meta humbi kontrollin, para kamerave”, Karamuço: Shoqëruesi e tërhoqi nga krahu sepse…
13/06 21:41
Zbardhen emrat, Rama përjashton nga lista deputetë dhe ministra, çfarë po ndodh në PS?
13/06 00:00
Krahasimi i Vangjelit: Berisha si “Nokia 3310”, Rama është Iphone me ngjyra
12/06 23:45
Mërtiri PS s’duhej të ekzistonte e mbajtët drejtuesit, Mërtiri: PD po e fundosin drejtuesit
12/06 23:45
Deklarata e fortë, Lesi dhe Babaramo: Rama do shkrijë grupin e PS në këto zgjedhje
12/06 23:30