“Vettingu”, dorëhiqen katër gjyqtarë e prokurorë
31/01/2017 00:00

Katër gjyqtarë e prokurorë  kanë paraqitur dorëheqjet e tyre pranë Presidentit Bujar Nishani, pasi për motive të ndryshme nuk kanë pranuar të plotësojnë formularët për Vettingun.

Top Channel/ Siguria e ndeshjes/ Policia harron një plan masash
21/05 15:28
Top News-Raketat antitank mbërrijnë në Shqipëri /Ja përse do të shërbejnë, në ndihmë dhe për rajonin
21/05 15:26
Top Channel/ Gjyqi për Nuredin Dumanin/ Masa e arrestit iu dha ndërsa ndodhej i shtruar në spital
21/05 15:21
Top Channel/ “Dhuratat” greke/ Dendias, të hënën në Tiranë për marrëveshje të reja Shqipëri-Greqi
21/05 15:16
Top Channel/ Shqipëria armatoset me raketa/ Qeveria konfirmon blerjen e raketa “Javelin“për ushtrinë
21/05 15:09
Top News-Shtetrrethim, apo jo në Tiranë në 25 Maj! / Policia, me supermasa për tifozeritë në stadium
21/05 14:31
Top Channel/ Finalja e Conference League, Drejtori i Policisë së Shtetit: Mos përhapim panik
21/05 14:23
Top News – 1400 libra muzikorë nga 55 kompozitorë / Mbërrijnë në Shqipëri, dhuratë nga Gjermania
21/05 14:02
Top Channel/ Gjyqi për Nuredin Dumanin/ Masa e arrestit ju dha ndërsa ndodhej I shtruar në spital
21/05 12:51
Top Channel/ Siguria e finales, policia po harton masat. Rrugët do bllokohen, edhe hyrja në Tiranë
21/05 12:49
Top Channel/ Porti i ri i mallrave/ Prezantohet ideja e projektit që lidh Durrësin me Prishtinën
21/05 12:34
Top News-Vidhnin automjete me çelsa të klonuar/Grupi kriminal i shiste në Fushë Krujë e Mamurras
21/05 12:14
Top Channel/ Transport emigrantësh me “Range Rover”, bie në pranga 32-vjeçari
21/05 11:21
Top Channel/Bënin kërdinë me çelësa të klonuar, cilët janë tre skifterët, ranë në prangat e policisë
21/05 11:19
Top News-Milionat e tifozëve të huaj në Tiranë/Forcohet leku në prag të finales së Conference League
21/05 11:00
Top News-Makina luksoze me 6 emigrantë/Arrestohet 32-vjeçari, i transportonte kundrejt fitimit
21/05 10:51
Top Channel/ Veliaj: Në 25 dilni pa makinë/ Kryebashkiaku tregon aktivitetet për ditën e finales
21/05 09:58
Top Channel/ Tre të “fortë” izolohen në 41 biss/ Viktor Ymeri dhe vëllezërit Klemend dhe Eldi Çala
21/05 09:42
Top News-A u dekonspirua ‘Plumbi i Artë’ / Nisin hetimet për policët që njoftuan kriminelët
20/05 21:53
Top News-3 koka krimi në regjimin e fortë të burgut/Manja firmos urdhrin që i izolon për një vit
20/05 20:08