Veprat e Agim Radës: Ja çfarë më tha Odhise Paskali – E Diell 04.12.2022
04/12/2022 17:50

“Galeri” një rubrikë e cila përcjell përmes fotove rrugëtimin në jetë të disa prej personazheve qe kanë lënë gjurmë në Shqipëri me historitë apo karrierën e tyre. Nostalgji, emocione dhe eksperienca të përcjella në mënyrë speciale. Këtë javë i ftuar do të jetë Agim Rada, skulptori “rebel” i cili do tregojë histori nga jeta e tij si edhe vështirësitë gjatë periudhës së komunizmit Moderator: Edi Manushi Autor: Glenti Nallbani

Milaim Zeka sulmon ashpër Albin Kurtin dhe Alfred Cakon: Njeri rrenc… – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Sherr me Alfred Cakon, Milaim Zeka: Burrëria tregohet para grave – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
“E çuditshme” Milaim Zeka kundër protestës së opozitës – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Fakte të reja, zyrtari i FBI ka bashkuar mafian shqiptare me Sinaloan – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Milaim Zeka: Kosova me qeveri teknike, ja çdo bëjë Albin Kurti – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Episodi i plotë: E Diell 05 shkurt 2023 Entertainment Show
05/02 19:30
Detaje të reja, Milaim Zeka nxjerr takimet e Berishës me zyrtarin e FBI – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Alfred Cako: E duartrokas Albin Kurtin sepse… – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Arratisja e Ajnshtajnit në amerikë me pashaportë shqiptare – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Milaim Zeka komenton puthjen e Luizit me Kiarën – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
“Fermanlinjtë” shqiptarë të FBI. Shën Ajnshtajni përballë Tesla-s – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Alfred Cako: Nikola Tesla ka thënë se është serb por vishej e lutej si shqiptar – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Shqipëria e korruptuar! Bledi Mane: Ja ku po i fshehin paratë – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Ajnshtajni Vs Tesla, Alfred Cako: Njëri prej tyre është fake – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Ervin Kurti ia plas të qarit, Edona Llalloshi befason me historinë rrënqethëse të… – E Diell
05/02 18:51
Edona Llalloshi – Simpatia – E Diell 05.02.2023
05/02 18:50
Fantastike… Edona Llalloshi mahnit të gjithë me zërin e saj. Përlotet Ervin Kurti – E Diell
05/02 18:49
Edona & Milot Llalloshi – Për ty po flas – E Diell 05.02.2023
05/02 18:48
Edona Llalloshi këndon këngë të vjetra shqiptare – E Diell 05.02.2023
05/02 18:47
Edona Llalloshi – Kolazh me këngë popullore – E Diell 05.02.2023
05/02 18:47