VENDIMI/ Kushi: Për herë të parë studentët do kenë të drejtë të marrin kredi! | Breaking Top News
23/03/2023 14:40

"Breaking" është emisioni më i ri informativ në Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në kohë reale. Çdo ditë nga e hëna në të premte, nga ora 10:00-14:00, në një transmentin maratonë me moderatoren Denisa Ruzi, publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen diskutime në studio dhe lidhje live me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.

BOMBA/ Kurti nxjerr në Kuvend emrat e organizatorëve të TRAZIRAVE në veri | Breaking Top News
02/06 15:38
‘Një muaj i begatë plot surpriza’, Parashikimi i shenjave të horoskopit për muajin Qershor |Breaking
02/06 15:09
Çfarë kanë rezervuar yjet për ne? Jorgo Pulla zbulon shenjat me fat për muajin Qershor | Breaking
02/06 15:09
Krimet e adoleshentëve, psikologia: Ndikonn formimi familjar, por dhe… | Breaking Top News
02/06 14:46
‘Marrëdhënia me prindërit dhe adoloshentët e kufizuar, prindërit s’kanë kohë…’ | Breaking Top News
02/06 14:45
Nga DASHURIA te paraja, parashikimi shenjave të zodiakut sipas Jorgo Pullës | Breaking Top News
02/06 14:43
Ekspertët ngrenë Alarmin: Adoloshentët lëvizin me thika, vendosin tritole për para… | Breaking
02/06 14:37
Mbyllja e Akademisë së Albanologjisë, Gurakuqi: Do kalojmë në proces gjyqësor | Breaking Top News
02/06 14:31
AKUZA e fortë e pedagogut: Skënder Gjinushi ka marrë miliona e s’ka bërë asnjë punë | Breaking
02/06 14:27
Mbyllja e Akademisë së Albanologjisë, pedagogu: Gjinushi mashtrues, e kërkon që të… | Breaking
02/06 14:26
Kush ndikon në rritjen e kriminalitetit te të rinjtë? ANALIZOJNË ekspertët | Breaking Top News
02/06 14:13
Albanologjia- Gjinushi: Nuk ka aspak ndërhyrje të politikës… | Breaking Top News
02/06 14:11
Akuzat ndaj kreut të Akademisë së Shkencave, Gjinushi: S’janë të vërteta, ka… | Breaking Top News
02/06 14:02
Pedagogu THIRRJE Ramës dhe Kushit: Tërhiqni VKM për Akademinë e Albanologjisë | Breaking
02/06 13:51
Top News – Tensionet, nga veriu në parlament…Kurti ‘kryqëzohet’ për situatën e raportet me aleatët
02/06 13:49
Berisha për Bashën: Peng i Ramës, tani e drejton Tao më shumë… | Breaking Top News
02/06 13:44
“Akademia nuk po shkrihet por…”/ Skënder Gjinushi hedh poshtë fjalët për Albanologjinë | Breaking
02/06 13:36
E PAPRITUR! Saimir Tahiri do kthehet në politikë? DETAJET e PATHËNA | Breaking Top News
02/06 13:30
‘Saimir Tahiri kokë turku i Ramës’ Deputetja e PD: Ishte shoq politik | Breaking Top News
02/06 13:29
Kush e nxorri nga qelia Saimir Tahirin? Analisti zbulon DETAJET | Breaking Top News
02/06 13:25