Vdekja e turistëve Rusë, Anila Hoxha: Ja çfarë më ka bërë përshtypje Në të gjithë këtë histori
18/10/2021 22:45

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – Basha&Berisha, kush do ta fitojë partinë? Debat mes Zhejit, Topallit, Bushatit, Mërtirit
03/12 01:15
Çfarë do të ndodhë një ditë pas Kongresit/ Parashikimi i Zhejit, Topallit, Mërtirit dhe Bushatit
02/12 23:54
“Ke patur pseudonimin “Dizenjatore”, Mërtiri shpërthen pasi Topalli i tha se hyn në zyrën e Bashës
02/12 23:25
Milionerët dhe të korruptuarit janë rreth Bashës apo Berishës? Debat mes Mërtirit dhe Topallit
02/12 23:16
“Zheji spekullon”, Bushati i del kundër për tezat sovraniste: ja përse i dal në krahë Berishës
02/12 23:11
Topalli: Nëse PD e merr Berisha unë kthehem në parti, Basha i hedh në kanal bashkëpunëtorët
02/12 23:04
Çfarë ndodh nëse Berisha merr PD-në? Kreshnik Spahiu: Berisha është i paparashikueshëm
02/12 23:04
Kush e ka shumicën e delegatëve në PD? Debat mes Zhejit, Bushatit, Mërtirit dhe Topallit
02/12 22:41
Zheji: Rikthimi i Berishës, shanc i artë i Ramës, Bushati: Rama ka punuar për këtë ditë
02/12 22:40
Debat i fortë mes Topallit dhe Mërtirit për Foltoren e Berishës dhe deklaratat e Bashës
02/12 22:14
“Ka ndërruar Luli bravat” , batuta dhe replika mes Bushatit dhe Zhejit
02/12 22:12
Topalli e bindur: Në 18 Dhjetor nuk do të ketë Kuvend të organizuar nga Basha
02/12 22:12
Zheji: Problemi në PD zgjidhet “o me hu o me Gjykatë”, Topalli kundër
02/12 22:11
Teza e Kreshnik Spahiut se si Basha mban Partinë Demokratike, dhe Berisha nuk ja merr dot
02/12 22:01
Çfarë do të ndodhë në Kuvendin e PD? Debat mes Topallit, Zhejit, Bushatit, Mërtirit dhe Spahiut
02/12 22:00
Open- Omicron, paniku dhe shtrëngimi i masave/ Debat mes mjekëve më të mirë në vend dhe botë
01/12 23:10
A do mbyllemi për festat? Po ne Greqi dhe Itali mund të shkojmë? Flasin Rakacolli, Llajo, Troci
01/12 22:49
Omicron dhe ashpërsimi i masave në Greqi dhe Itali/ Flasin mjekët Llajo dhe Troci
01/12 22:33
Vasinimi ka rënë me 27%, çfarë po ndodh? Zv/Ministrja Rakacolli nuk ka përgjigje
01/12 22:28
Vaksinim me detyrim? Ja çfarë thonë disa nga mjekët më të mirë në Open
01/12 22:28