Vazhdon zënia e vendeve bosh të varreve në Durrës, një i vdekur me 3-4 varre – Fiks Fare
16/04/2024 20:45

Emisioni Fiks Fare ka sjell për vite investigime mbi mënyrën se si blihej një vend varri në varrezat e Durrësit. Në varreza mbizotëron kaosi. Tabloja është edhe më keq se e një viti më para, vendet janë të zëna me rrethime korniza betoi, një person figuron në 3-4 varre, vende bosh të prenotuara. Askush nuk ndërhyn edhe pse në regjistra nuk është shkruar asgjë. Ama ajo që të bie në sy është se në regjistër është lënë vend bosh për to.

Episodi i plotë – Fiks Fare, 17 Maj 2024
17/05 21:01
Monitorime/ Ja se si flitet me tiganët kur nuk të binden – Fiks Fare
17/05 21:00
Varrezat e Durrësit i mbulon bari dhe gjarpërinjtë, familjarët braktisin të afërmit – Fiks Fare
17/05 20:45
Bletët e komshiut i ‘zaptojnë’ shtëpinë, çifti rrezikon jetën – Fiks Fare
17/05 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 16 Maj 2024
16/05 21:01
Monitorime/ Idrizi: Bejleri do rregullojë çezmat e sifonët në PE – Big Brother VIP 3
16/05 21:00
Skandali i kredive, debia 7.100 lekë shkoi 1.4 milionë! MCA dhe FINAL zhvasin qytetarët – Fiks Fare
16/05 20:45
Berisha: Fitoren e kemi në pëllëmbë të dorës! Hedh fall ky apo…? – Fiks Fare
16/05 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 15 Maj 2024
15/05 21:01
Monitorime/ Bërtet moderatorja, ia kërcasin qafën live – Fiks Fare
15/05 21:00
Rruget në Shqipëri të mbetura rrugëve, gropat me thellësi deri në gjysmë metër – Fiks Fare
15/05 20:45
Dy standartet e Berishës për SPAK-un, herë organizatë kriminale e herë drejtësi – Fiks Fare
15/05 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 14 Maj 2024
14/05 21:01
Monitorime/ Në vitet ’90 vajzat si rimel përdornin bojën e këpucëve – Fiks Fare
14/05 21:00
Kreu i shoqatës mashtron ish të përndjekurin e verbër, i merr 6 mln lekë – Fiks Fare
14/05 20:45
Berisha thirrje për të hequr Ramën e Veliajn, po a e dëgjon kush? – Fiks Fare
14/05 20:30
Opozita ‘në flakë’ nga vizita e Ramës në Athinë, Meta takim me macet – Fiks Fare
13/05 21:45
Episodi i plotë – Fiks Fare, 13 Maj 2024
13/05 21:01
Monitorime/ A po zëvendësohet partneri në seks nga robotët?! – Fiks Fare
13/05 21:00
Berisha: Rama dështoi në Athinë! Po ata në stadium çfarë ishin? – Fiks Fare
13/05 20:30