Vallja e Kukësit bën të qeshë krerët e BE-së, a ndikon në promovimin e turizmit tonë? Ftesë në 5
06/12/2022 18:29

"Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00.

Me burrin në krevat: E zgjova në 4 të natës, s’ flinte pa shkuar unë! Ftesë në 5
03/02 18:00
Kurrë mos lini bashkë qepën me pataten, ja ç’ ndodh/ Ftesë në 5
03/02 18:00
E ëma iu nxjerr të palarat 2 vajzave, ja reagimi i tyre/ Ftesë në 5
03/02 18:00
Ftesë në 5, Anxhi dhe Paola, motrat që “i ndau”dashuria ,3 Shkurt 2023, Pjesa 1
03/02 18:00
Faji i hormoneve, Vesa: S’ e dua njësoj burrin në këtë shtatzëni/ Fesë në 5
03/02 18:00
Urime për djalin e dytë, surpriza në studio për moderatoren/ Ftesë në 5
03/02 18:00
Një surprizë për mbyllje, momenti që s’ duhet humbur/ Ftesë në 5
03/02 18:00
Ftesë në 5, Ja djathi qindra vjeçar shqiptar, ndër më të vjetrit në Europë, 2 Shkurt 2023, Pjesa 3
02/02 18:27
Ftesë në 5, 4 produktet tradicionale ”Made in Albania” që krenohet Shqipëria, 2 Shkurt 2023, Pjesa 2
02/02 18:24
Ftesë në 5, Dasma Luiz Kiara:Vijnë krushqit në studio,në Lushnjë fishekzjarre,2 Shkurt 2023, Pjesa 1
02/02 18:23
Djathi që vë burrin në punë, i ftuari zbulon veçantinë e Mishavinës/ Ftesë në 5
02/02 18:21
“Krushkat” mesazh familjes së Luiz: Keni marrë nusen më të mirë/ Ftesë në 5
02/02 18:21
Do t’i blejë shtëpi Kiarës dhe Luizit sa të dalin nga BBV, shokon fansi/ Ftes ënë 5
02/02 18:20
Pas puthjes, tezja e Kiarës: Jemi familje me tradita, puthim ditën e martesës/ Ftesë në 5
02/02 18:20
Puthja Kiara-Luiz, tezja nga spitali: Bërtitën “e puthiiiii”/ Ftesë në 5
02/02 18:19
Kiara qau në dasmë, tezja: Ka ëndërr të madhe/ Ftesë në 5
02/02 18:19
Dasara përshëndet dashurinë e parë, Daniela ruan foton e tij/ Ftesë në 5
01/02 18:56
Dua burrë, jo “burë”, habit modelja: Fshehin dashnoret hapur/ Ftesë në 5
01/02 18:56
Modelja ngacmon poetin: Pse ke 10 vite beqar ti?! Ftesë në 5
01/02 18:55
Takoi ish të dashurën e burrit, e ftuara: Shoh fotot kur jam nostalgjike/ Ftesë në 5
01/02 18:55