Vajza që mori 58 mijë euro dhuratë ne dasmë e përlotur: Si më vdiq babai/ Ftesë në 5
26/09/2022 18:43

Flet nusja qe mori dhurate 58 mije euro nga xhaxhallaret diten e dasmes!

Krishtlindje në spital, emocionon e ftuara: Ky është viti i parë që…/ Ftesë në 5
09/12 18:09
Mbledh para për fëmijët e sëmurë me kancer: E ndiej dhimbjen e tyre/ Ftesë në 5
09/12 18:08
Të qara në korridor, e ftuara: E kuptova nga pyetja e doktorit që kisha kancer/ Ftesë në 5
09/12 18:08
7 vjeç puthjen e parë me një djalë? Momenti gallatë nënë e bijë/ Ftesë në 5
09/12 18:07
Letra dashurie dhe kurorë, zbulohen dedikimet sekrete për Diolën/ Ftesë në 5
09/12 18:05
Diola Dosti e përlotur: Më në fund do sjell 3 vajzat në shtëpi pas divorcit/ Ftesë në 5
09/12 18:04
Ftesë në 5, Diola përballë Blezës (vajzës):Mami s’ka nevojë për burrë, 9 Dhjetor 2022, Pjesa 3
09/12 18:00
Ftesë në 5, Diola Dosti dhe e bija, një dyshe “cool”:Ribashkim pas divorcit, 9 Dhjetor 2022, Pjesa 2
09/12 18:00
Ftesë në 5, Greta, vajza nga Rrësheni që mundi kancerin:Ndihem njeri me fat, 9 Dhjetor 2022, Pjesa 1
09/12 18:00
Mesazh gabimisht Edi Ramës, plasin të qeshurat në studio/ Ftesë në 5
08/12 18:00
Ftesë në 5, Miss Univers në USA! Deta dhe Roksana në “disiplinë ushtrie”, 8 Dhjetor 2022, Pjesa 1
08/12 18:00
Ftesë në 5, Gratë surprizojnë burrat e tyre: A më njeh mirë?! 8 Dhjetor 2022, Pjesa 3
08/12 18:00
Maya flet për burrin dhe kontrollon për xhepa, momenti që s’ duhet humbur/ Ftesë në 5
08/12 18:00
Albi i “Përputhen” sfidohet nga e dashura. A ia doli me sukses? Ftesë në 5
08/12 18:00
Ftesë në 5, Burrit tregoji nga mesi e poshtë: Këshilla e gjyshes për Mayan, 8 Dhjetor 2022, Pjesa 2
08/12 18:00
“Unë për ty thaj detin, ti s’ më thua të dua”, letra nga gruaja fut në siklet të ftuarin/ Ftesë në 5
08/12 18:00
“Miss Shqipëria” me shoqe xheloze? Pyetja që zbuloi më shumë/ Ftesë në 5
08/12 17:30
Mami i vdiq nga kanceri, “Miss Kosova”: E ndiej që më sheh nga lart, më quani si të doni/ Ftesë në 5
08/12 17:30
Eduart Deda zbulon defektin fizik të Misseve shqiptare: Të gjitha…/ Ftesë në 5
08/12 17:30
Fasule pllaqi, jufka dhe mish… 5 pjatat që hëngrën krerët e BE. Kush bëri naze? Ftesë në 5
07/12 18:34