Ushtria dhe FNSH zbarkojnë në Rinas/ Një nga kontrollorët u shoqërua në polici. Prokuroria nis hetimet për shpërdorim detyre
08/04/2021 01:20

Policia dhe ushtria kanë marrë në ruajtje godinën e AlbControl, kompania që monitoron hapësirën ajrore në Shqipëri. Kjo pas emergjencës së krijuar nga greva e kontrollorëve. Mbrëmjen e së mërkurës një prej kontrollorëve është shoqëruar në Polici.

Top News – Rinisin fluturimet me Anglinë/ Zbardhen këshillat për pasagjerët nga Shqipëria
13/04 21:04
Top News – Pak raste dhe viktima nga Covid 19/ Në 24 orë, 234 raste të reja dhe 5 viktima
13/04 20:02
Top News – Të burgosurit, SPAK dhe ‘bis 41’/ Avokatët kundër masës ekstreme për klientët
13/04 20:01
Top News – Një fis i tërë kundër Policisë/ Në Mamurras plagosen efektivët e patrullës
13/04 20:00
Top News – Shqipëria pranon vaksinën ruse/ Miratohet marrëveshja për blerjen e ‘Sputnik V’
13/04 19:59
Në gjyq për testin e së vërtetës/ Kushtetuesja shqyrton ankesën për përdorimin e Poligrafit
13/04 19:45
SPAK verifikon listën problematike/Kraja: Shpejt do kemi një përgjigje
13/04 19:44
Investimet transformuese për Durrësin/ Kandidatët e PS shpalosin programin për ekonominë lokale
13/04 19:41
Përzgjedhje për vaksinim/ Mjekët e familjeve shikojnë dosjet e personave mbi 60 vjeç
13/04 19:40
Agjëruesit po vaksinohen/Të moshuarit kanë dëgjuar porositë e imamëve që vaksina nuk prish agjërimin
13/04 19:39
Marrëveshje për vaksinat ruse/ Qeveria shqiptare do t’i blejë nga fondi rus me çmim 10 dollarë
13/04 19:36
Plagosen 2 policë & një kalimtar/Arrestohet Nikollë Vorfi, i afërm i ish-deputetit Fufi, 2 në kërkim
13/04 19:33
“5 gjuhë të huaja falas” Basha takon të rinjtë në Vilë Bashtovë
13/04 19:14
Si ishte, si u bë/ Balla publikon pamjet pa koment nga Elbasani
13/04 18:56
Konflikti për një tubë uji i merr jetën 50-vjeçarit/ Vëllezërit vrasin me automatik komshiun
13/04 17:37
Top News – Skenar i ulët politik/ ’Drejtoresha e e-albania, Nevila Repishti mohon akuzat
13/04 17:25
Top News – Efekshmëria e vaksinës kineze/ Rakacolli-Sinovac totalisht e sigurt
13/04 17:25
Top News – ‘Ndiqni udhëzimet e mjekut’/ Ekspertja e ishp u bën apel qytetarëve për vaksinimin
13/04 17:24
Çuçi në Gjirokastër: PS merr 3 mandate deputetësh
13/04 16:46
Përplasja me armë zjarri në Mamurras/ 7 të shoqëruar në polici
13/04 16:44