Udhëtim në Ohër, Shkup & Liqeni Matka! Kultivimi i bletëve në Llogara – Pushime On Top
22/08/2022 19:30

Autore: Ori Nebijaj Prezantojnë: Ori Nebiaj dhe Flori Gjini Programi "Pushime on Top" është guida e ditëve të nxehta të verës. Publiku që qëndron në shtëpi mund të këshillohet për destinacione të ndryshme, mundësi pushimi dhe argëtimi në Shqipëri, duke gërshetuar kulturën dhe traditën shqiptare.

Vizitë në Ohër, Maqedoni e Veriut; Vendet turistike që s’duhet të humbisni – Pushime On Top
22/08 19:30
Një shëtitje në Çarshinë e Vjetër të Shkupit – Pushime On Top
22/08 19:30
Vizitë në kopshtin Zoologjik të Shkupit – Pushime On Top
22/08 19:30
Eksplorojmë shpellën nënujore Vrello, shpella e dytë më e thellë në Europë – Pushime On Top
22/08 19:30
Liqeni Matka dhe kultivimi i bletëve në Llogara – Pushime On Top
22/08 19:30
Zbulojmë copëza nga jeta e Nënë Terezës në Shtëpinë Përkujtimore në Shkup – Pushime On Top
22/08 19:30
Aventura me kanoe në Liqenin Matka, Shkup – Pushime On Top
22/08 19:30
Ju zbulojmë nga afër kultivimin e bletëve dhe prodhimin e mjaltit në Llogara – Pushime On Top
22/08 19:30
Udhëtim në Ohër, Shkup & Liqeni Matka! Kultivimi i bletëve në Llogara – Pushime On Top
22/08 19:30
Çfarë mund të vizitoni në Shkup të Maqedonisë së Veriut brenda një dite – Pushime On Top
22/08 19:30
Mos humbisni guidën buzë humnere në Tropojë – Pushime On Top
19/08 19:30
Adrenalina ndërthurur me frikën! Pushime On Top drejt shtigjeve më të vështira në Tropojë
19/08 19:30
Neritan Ceka: Ja pse Bylisi është një ndër qytetet më të rëndësishme të antikitetit-Pushime On Top
19/08 19:30
Banorët e Bradoshnicës zbulojnë kuriozitete rreth zonës dhe lahutës – Pushime On Top
19/08 19:30
Cohls me dyqan edhe në Shkodër! Stilistja zbulon detaje e sekrete nga koleksioni i ri-Pushime On Top
19/08 19:30
Hiking në Tropojë, në Bylis me Neritan Cekën, Cohls në Shkodër – Pushime On Top
19/08 19:30
Vajzat e She’s On Top zbulojnë prapaskenat e emisionit & me cilët konkurrentë s’flasin-Pushime OnTop
18/08 19:30
Pushime në Diamma Resort, relaks dhe argëtim – Pushime On Top
18/08 19:30
Pushime On Top për herë të parë në Bjeshkët e Mirditës, ja çfarë natyrë fantastike mund të gjeni
18/08 19:30
Pushime On Top eksploron fshatin Xhuxhë dhe Bjeshkët e Mirditës
18/08 19:30