Uaaa të gjithë pa fjalë, Laura përzë Kamilën dhe puth në buzë Arbin – Ep.64 Përputhen 08/12/2022
09/12/2022 10:00

Një ngjarje e papritur ka ndodhur sot në studion e Për'puthen. Gjatë takimit të Arbit dhe Kamilës, në studio, Laura çohet dhe puth Arbin para syve të Kamilës. Pas puthjes, Laura u deklarua për Arbin në program. Situata ishte shumë e sikletshme për Kamilën, e cila tha se deri diku e priste këtë gjë dhe pas kësaj që ndodhi, nuk mund të zhvillojë më takime të tjera me Arbin. Sipas saj, Arbi tregoi mungesë të theksuar respekti me veprimin e tij, ndërkohë që ajo nga ana e saj, gjithmonë ia ka dhënë, pavarësisht rrethanave. Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Gisela, Lorida e Jozefina bëjnë copë Remilin. Vajzat bërtasin kundra tij-Ep.103 Përputhen 02/02/2023
03/02 09:19
Ftesë në 5, Dasma Luiz Kiara:Vijnë krushqit në studio,në Lushnjë fishekzjarre,2 Shkurt 2023, Pjesa 1
03/02 09:19
Luizi dhe Kiara puthen, flasin të afërmit: Ishte puthja më e bukur – Shqipëria Live 2 Shkurt 2023
03/02 09:18
Ndodh sërish! Kamila dridhet e tëra para Mirit, çfarë po ndodh? – Ep.102 Përputhen 01/02/2023
02/02 09:20
Luizi merr ofertën e pazakontë, Olta në gjendje të rënduar psikologjike-Shqipëria Live 1 Shkurt 2023
02/02 09:20
Ilda dhe Petro zihen shumë keq pas përjashtimit – Për’puthen Prapaskena
02/02 09:19
Kamila i shpërthen Viktorit dhe largohet nga studio – Ep.101 Përputhen 31/01/2023
01/02 09:24
Top Channel/ Kosova fut “në sherr” presidentin dhe kryeministrin kroat: “U aneksua nga Serbia…”
01/02 09:23
Ekskluzive/ Njihuni më këngën e “Big Brother Vip”/ Wake Up
01/02 09:23
Historia e tmerrshme e Arbit, përloti atë dhe na tronditi të gjithëve – Ep.100 Përputhen 30/01/2023
31/01 09:18
Luiz Ejlli kthen vëmëndjen tek hiti i 2006 me Rud Gegën, flet këngëtari-Shqipëria Live 30 Janar 2023
31/01 09:18
Edicioni Informativ, 30 Janar 2023, Ora 15:00
31/01 09:17
Turp… Pas mashtrimit, Petro dhe Ilda përjashtohen -Ep.99 Përputhen 29/01/2023
30/01 09:22
Kush e pagoi zyrtarin i FBI-së, rusët apo Edi Rama? Mafia shqiptare B.E.S.A. dhe Dark Web – E Diell
30/01 09:22
Bomba e Trotuarit. Luiz Ejlli i lidhur jashtë BBVIP. Cilat janë prapaskenat? – E Diell 29.01.2023
30/01 09:21
Edicioni Informativ, 28 Janar 2023, Ora 15:00
29/01 09:10
Exclusive/ Pajtohet Iliri dhe Sabiani! Pse nuk flisnin për një kohë të gjatë? – S’e Luan Topi
29/01 09:09
Iliri pajtohet me Sabianin në studio! Ema Andrea rrëfen kush e shpëtoi nga vetëvrasja– S’e Luan Topi
29/01 09:09
Viktori shpërthen në lot sot në program… – Ep.98 Përputhen 27/01/2023
28/01 09:22
Top Channel/ Kosovë, opozita vendos kushte: Propozimin e pranojmë vetëm me njohje nga Serbia!
28/01 09:22