U përdhunua nga 5 persona, nëna në lot pas takimit me djalin e braktisur-Shqipëria Live 22 Janar
23/01/2021 09:56

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

Mevlani ndërpret takimin; Merr Ledjanën nga Eri në një kërcim – Përputhen, 25 Shkurt 2021
26/02 10:03
Eri tregon vajzën që do të eliminoj nga programi – Përputhen, 25 Shkurt 2021
26/02 10:01
Eri çmendët gjatë kërcimit Mevlan-Ldjana: Humba respektin për ty – Përputhen, 25 Shkurt 2021
26/02 10:01
Antonela dhe Juli, një takim jo i zakonshëm në shpellë – Përputhen, 24 Shkurt 2021
25/02 09:31
Thirrja “Ledjana ik zhduku”, Antonela e ka me Ledjanën – Përputhen, 24 Shkurt 2021
25/02 09:30
Sara i përgjigjet pyetjeve të publikut – Përputhen, 24 Shkurt 2021
25/02 09:29
Kjo është ndarja më zhgënjyese që keni parë në ekran – Përputhen, 23 Shkurt 2021
24/02 09:41
Ana i thyen zemrën Rinianit! – Përputhen, 23 Shkurt 2021
24/02 09:40
Takimi 4 minuta mes Sindit dhe Muratit – Përputhen, 23 Shkurt 2021
24/02 09:40
Tronditëse; Antonela shpërthen në lot, historia e rëndë e jetës së saj ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021
23/02 09:46
Jasmina po na bën konfuz të gjithëve, një takim shumë i bukur me Erlindin​ Përputhen, 22 Shkurt 2021
23/02 09:46
Historia e Antonelës trondit studion, të gjithë duke qarë – Përputhen, 22 Shkurt 2021
23/02 09:45
Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021
22/02 09:26
Një seri puthjesh në buzë, çfarë po ndodh në Për’Puthen – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021
22/02 09:26
Exclusive – Fenomeni Për’puthen –21 Shkurt 2021
22/02 09:26
Fifi takon mes lotësh djalin, të cilin e bëri të flasë! Më thuaj një dëshirë, Episodi i plotë
21/02 11:54
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021
21/02 10:53
Çifti 12 vite pa fëmijë, merr surprizën e bukur në Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021
21/02 10:53
Atdheu mes vajzave, puthje dhe injorime – Përputhen, 19 Shkurt 2021
20/02 10:39
Mevlani refuzon Sarën në takim, Antonela çohet dhe e puth – Përputhen, 19 Shkurt 2021
20/02 10:39