‘U largova nga sporti për shkak të kushteve’ flasin Koçi, Pogoni, Doda | Zona Zero Top News
14/09/2021 22:57

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Durdaj plas ‘bombën e fundit’ jo vetëm Mediu, por koka të tjera, prova të reja! | Zona Zero Top News
24/09 23:30
E trishtë! Shtëpitë botuese në betejë për të mbijetuar! Bardhyli & Gjoka | Zona Zero Top News
24/09 22:57
‘Kam hetuar pronat e Adriatik Llallës, ja çfarë zbulova’ Lindita Çela | Zona Zero Top News
24/09 22:29
Hetimet se çfarë po ndodh me BITCOIN në Shqipëri! Lindita Çela | Zona Zero Top News
24/09 22:29
’18-vjeçarët me makinat më luksoze në bllok, ku i gjejnë lekët?’ Danaj | Zona Zero Top News
24/09 22:28
Shokuese’Kriptmonedhat përdoren në Shqipëri për të fshehur pasurinë’ Progni | Zona Zero Top News
24/09 22:24
‘Ja ku fshihen paratë e pista të politikanëve’ gazetari zbulon vendin | Zona Zero Top News
24/09 22:21
Paratë e pista që fshihen pas kullave që po ndërtohen në Tiranë | Zona Zero Top News
24/09 22:13
‘Njëra këmbë në të shkuarën’ zbulohet mesazhi i fortë që dha Yuri Kim | Zona Zero Top News
24/09 22:13
Kampioni Lilian Thuram ‘Racizmi të ndalon të jetosh normalisht’ | Zona Zero Top News
24/09 21:34
Lilian Thuram zbulon pse duhet lexuar libri i tij për racizmin | Zona Zero Top News
24/09 21:34
Befason Lilian Thuram ‘Tentova të braktisja futbollin nga racizmi’ | Zona Zero Top News
24/09 21:33
Lilian Thuram ‘Kur luaja në Itali ekzistonte racizmi që në ’97’ | Zona Zero Top News
24/09 21:32
Thuram ‘Barcelona do kthehet së shpejti në Barcelonën që ka qenë dikur’ | Zona Zero Top News
24/09 21:31
Thuram zbulon se ka takuar Lorik Canën në Francë, flet për Kombëtaren | Zona Zero Top News
24/09 21:31
Lilian Thuram zgjedh mes Messit dhe Ronaldos, befason me përgjigjen | Zona Zero Top News
24/09 21:30
Exclusive! Lilian Thuram ‘Më kanë diskriminuar që kur isha fëmijë’ | Zona Zero Top News
24/09 20:27
‘Nëse Sokol Olldashi do ishte në krye të PD, ja si do ishte’ flet djali i tij | Zona Zero Top News
24/09 20:25
‘Demokratët po i hedhen në fyt njëri-tjetrit nga të dyja anët’ Glauk Olldashi | Zona Zero Top News
24/09 20:25
‘Ja çfarë e veçonte babain tim nga politikanët e tjerë’ flet djali i Olldashit | Zona Zero Top News
24/09 20:22