TRONDIT LIMAJ! Krisja RAMA-KURTI, akuza e bashkimit kombëtar, maskë e kryeministrit të Kosovës
17/06/2024 21:30

Gazetari i mirënjohur Milaim Zeka vjen për publikun shqiptar me emision ‘Zona Zero’ në TOP News. Cdo të hënë duke nisur nga ora 20:30 për më shumë se dy orë do të flitet për politikën, aktualitetin, rajonin dhe sidomos për çështjen shqiptare. ‘Zona Zero’ do të jetë një hard talk me intervista ekskluzive, do të jetë një zonë debati dhe përcjellje idesh me emrat më të njohur të publicistikës shqipfolëse. Çdo të hënë do të flasin drejtuesit më të lartë të shteteve ku jetojnë shqiptarët në rajon, Shqipëria, Kosova, Maqedonia e Veriut dhe Mali i Zi. ‘Zona Zero’ do të ketë analiza, debate, komente, intervista, personazhe, dëshmi dhe fakte konkrete.

BELERI nuk kthehet në SHQIPËRI?/ ZBULOHET porosia që i dha MITSOTAKIS, GREKËT gati planin e arratisë
15/07 23:42
BELERI përgjaku HIMARËN dhe ARRATISET në GREQI?/ A do kthehet në SHQIPËRI? | Zona Zero
15/07 23:33
JURGEN ULDEDAJ kampioni shqiptarë i boksit, ndeshet në DUBAI | Zona Zero
15/07 23:31
BELERI lë gropën e hapur në HIMARË?/ Baçi: GJIKURIA, një nga zgjedhjet më të mira të opozitës
15/07 23:29
DJALI i BELERIT drejton HIMARËN?/ Baçi: Nuk isha dakord me djalin e BELERIT për kandidat | Zona Zero
15/07 23:28
HIMARIOTËT kanë nënë GREQINË/ Baçi: Deklarata e BELERIT nuk përfaqëson gjithë Himarën | Zona Zero
15/07 23:27
LUFTA në HIMARË vazhdon, BELERI arratiset në STRASBURG?/ DHULI: Lufta në Himarë u bë për BELERIN e..
15/07 23:26
ZGJEDHET në HIMARË përçajnë PD?/ Baçi: PD mund të zgjidhte një kandidat të pakontestueshëm
15/07 23:25
KUSH nga ju do e rrëzojë RAMËN?/ PLAS sherri në studio, KADILLI: IDE për të ndryshuar opozitën
15/07 22:46
DUMANI i dyshuari i PD?/ HAJDARI: Kam mëdyshje për SPAK, dosjet e pushtetit nuk kanë ecuri
15/07 22:45
LAPAJ opozitari i radhës kundër RAMËS?/ ”Partia në proces në gjykatë brenda pak ditësh zyrtarizohet”
15/07 22:44
PD në hall të madh, HAJDARI hap zemrën/ “ Rrezikojmë një mandat të katër të RAMËS” | Zona Zero
15/07 22:43
BERISHA lider vdekje për PD?/ KADILLI: Kthimi i SALI BERISHËS në krye, vrasje për PD | Zona Zero
15/07 22:42
BERISHA jo më për KRYEMINISTËR?/ HAJDARI: Lider historik, por duhet një hap pas | Zona Zero
15/07 22:41
RAMA në pushtet dhe për 4 vite?/ LAPAJ, HAJDARI dhe KADILLI kundër BERISHËS, dëshirë për pushtet
15/07 22:40
“Pse shkove në SPAK?”/ Ndreu: S’kam frikë nga ligji, veprime si pasojë e një politike të trullosur
15/07 21:45
NDREU flet për vajtjen e tij në SPAK/ “Po goditet interesi i komunitetit politikisht” | Zona Zero
15/07 21:44
TURISTËT adhurojnë SHQIPËRINË/Ndreu: Në fokus të mediave botërore ka shqetësuar qarqet antishqiptare
15/07 21:43
LEZHA vendi ideal për pushime?/ Ndreu: Rreth 800 familje të Kosovës kanë blerë hyrje në Shëngjin
15/07 21:42
EKSKLUZIVE/ PJERIN NDREU thyen heshtjen, nga thirrja në SPAK te sezoni TURISTIKË | Zona Zero
15/07 21:41