“Tradhëti, Kosova është zemra e Serbisë”, përleshje në Kuvendin serb – Shqipëria Live 3 Shkurt 2023
03/02/2023 13:46

Deputetë të Kuvendit të Serbisë janë përleshur fizikisht gjatë seancës ditën e djeshme ku po diskutohet plani evropian lidhur me marrëdhëniet me Kosovën, ku ka qenë i pranishëm edhe presidenti Aleksandër Vuçiç. Incidenti ndodhi pas fjalimit të liderit të Dverit, Boshko Obradoviç, i cili i bëri thirrje Vuçiçit që të deklarohet qartë nëse është pro nënshkrimit të ultimatumit për Kosovën apo jo dhe nëse e njeh “shtetin e rremë të Kosovës”. Gazetar: Hermes Kafexhiu

Performancë e jashtëzakonshme e akrobateve të vogla që sfidojnë lartësitë – Shqipëria Live
14/06 14:48
Si ndikon ekspozimi në dielli në shëndetin dhe humorin tonë? – Shqipëria Live
14/06 14:38
Dëshironi bark të sheshtë dhe këmbë pa celulit, ja çfarë të konsumoni – Shqipëria Live
14/06 14:37
Nga frutat dhe perimet te qëndrimi në diell, dietologia jep sugjerime e verës – Shqipëria Live
14/06 14:36
“Kam vajzën 4 vjeçe nuk do i mësoj çfarë është nudizmi se bie pre e pedofilëve” – Shqipëria Live
14/06 14:19
“Do të çoj në bodrum”, ish-konkurrenti i Për’puthen tregon episodin me vajzën – Shqipëria Live
14/06 14:17
“Mos ia puthni bibilushin fëmijëve”, gazetarja: Më thoni “fshatare” s’ka gjë – Shqipëria Live
14/06 14:16
Lira Gjika tregon nëse prindërit duhet të dalin nudo para fëmijëve – Shqipëria Live
14/06 14:16
“Është turp të dalin prindërit nudo”, ish-konkurrenti i Për’puthen acarohet – Shqipëria Live
14/06 14:16
Prindërit dhe fëmijët nudo përballë njëri-tjetrit, debat në studio – Shqipëria Live
14/06 14:15
“15 vjeç ika nga shtëpia”, Olivia që mposhti kancerin: Doja të zhvilloja veten – Shqipëria Live
14/06 13:35
“Qava shumë, por e mora me sportivitet”, 24 vjeçarja tregon betejën me kancerin – Shqipëria Live
14/06 13:35
24 vjeçarja tregon si e mposhti sëmundjen e rëndë dhe ka një mesazh për gratë – Shqipëria Live
14/06 13:35
“1 ditë pas diplomimit zbulova se kisha kancer të gradës së katërt” – Shqipëria Live
14/06 13:35
“Po të lë amanet fëmijët”, Merushja tregon se si u bë nënë për 3 fëmijët e vëllait – Shqipëria Live
14/06 13:12
“Vëllait i vranë gruan, vdiq edhe vetë nga marazi”, këngëtarja: La 3 fëmijë jetimë – Shqipëria Live
14/06 13:12
40 vite karrierë në muzikë, Merushe Xhihani: Mamaja më tha “ç’e do gërnetën” – Shqipëria Live
14/06 13:11
Nuk u bë kurrë nënë, rriti fëmijët jetimë të vëllait, historia e trishtë e Merushes – Shqipëria Live
14/06 13:11
Dëmtohet Alesia Bami gjatë provave të “Top Arena”, ja si paraqitet gjendja e saj – Shqipëria Live
13/06 15:15
Shqiptari shpallet i pari në Kampionatin Europian, njihuni me Liridon Kalenderin – Shqipëria Live
13/06 15:08