Topalli tregon momentet që e kanë bërë krenare në PD dhe gjërat që nuk kanë shkuar mirë
23/02/2021 21:57

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – Më mirë bashkë apo të ndarë në zgjedhje? Bylykbashi dhe Duka përballë Patozit dhe Shabanit
25/02 00:30
Duka debaton ashpër me Patozin: Parti e re është Shabani jo ti e Jozefina
24/02 22:53
“Përçarja e Opozitës”, Zyla: Basha thotë që tani është radha ime për të ardhur në pushtet
24/02 22:38
Ti djalë ke qenë edhe te Partia Agrare Ambjentaliste, Duka ja thotë në sy Zyles
24/02 22:37
Patozi: Rama po i del njerëzve nga frigoriferi, lavatriçja, njësoj do jetë edhe Basha
24/02 22:26
Shabani: Kërkoj mbështetjen e atyre që se duan Ramën por s’kanë besim te Basha
24/02 22:15
Duka-Patozit: Ke folur gjatë gjithë kohës vetëm për Opozitën dhe jo për Ramën
24/02 22:11
Endri Shabani kundër negociatave të PD me aleatët, flitet akoma për pazare mandatesh
24/02 21:57
Patozi: S’ka ndryshuar asgjë nga 2017-ta, Bylykbashi e fton ti bashkohet Opozitës
24/02 21:40
“Nuk vras njeri”, Duka zbulon vendin që i ka premtuar Basha në listën e Durrësit
24/02 21:40
Patozi: Kjo nuk është dita për të duartrokitur, ja çfarë i ndodhi Bodes me Bashën
24/02 21:28
Ndoka i fundit që mbylli marrëveshjen me PD? Elda Menga raporton nga Selia Blu
24/02 21:22
Open – Jozefina Topalli përballet me Babaramon, Abilekajn dhe Dyrnjanë
23/02 23:30
Babaramo heq paralele me Francën e viteve 80, Topalli: Ramën e mban në pushtet Basha
23/02 22:35
Bëri Partinë dhe është vetë Kryetarë, Topalli falenderon Dyrnjanë për pyetjen
23/02 22:21
Topalli i kthehet Abilekajt: Si gazetar, përse nuk i përmende me emra kriminelët në Kuvend
23/02 22:08
Çfarë mendimi keni patur dhe keni për Gërdecin dhe 21 Janarin, Abilekaj pyet Topallin
23/02 22:02
Dyrnjaja në krah të Topallit dhe kandidatëve të saj dhe replikon me Babaramon
23/02 21:58
Topalli tregon momentet që e kanë bërë krenare në PD dhe gjërat që nuk kanë shkuar mirë
23/02 21:57
Abilekaj-Topallit: Ju keni qenë gjithmonë konfliktuale, keni përgjegjësi për shumë gjëra
23/02 21:53