“Top Story”, pamje ekskluzive të fabrikës së demontimit në Gërdec, pak para shpërthimit
13/03/2019 22:03

Në dokumentarin dedikuar ngjarjes së Gërdecit, viktimave apo të plagosurve, “Top Story” solli pamje të patransmetuara më parë të fabrikës së demontimit “AlbaDemil”, para shpërthimit.

“Privilegjet e deputetëve” – Qindra miliona lekë për naftë, dieta, hotele dhe pensione – Top Story
13/04 23:00
“Bandat e Beratit” – Mbi 300 të vrarë barbarisht nga banda e famëkeqit Altin Dardha – Top Story
06/04 23:00
“Nepotizmi në drejtësi” – Mbi 100 gjyqtarë dhe prokurorë me lidhje gjaku e familjare – Top Story
30/03 23:15
“Bitcoin në Shqipëri”- Si po pastrohen paratë e drogës, nëpërmjet monedhave virtuale -Top Story
23/03 23:00
“Erozioni i Shqipërisë” – Si po zvogëlohet vendi ynë nga deti dhe abuzimet mjedisore – Top Story
16/03 23:00
“Kosta Trebicka”- Për herë të parë zbardhet vdekja e të penduarit për aferën e Gërdecit- Top Story
09/03 23:00
“Berisha kundër Partizanit” – Zbulohen pallatet miliona euro të Jamarbër Malltezit – Top Story
02/03 23:00
“Gjueti apo vrasje!”-Si po shfarrosen speciet e ralla dhe shiten për ushqim në restorante – Top Story
23/02 23:00
“Sekretet e vaksinës” – Çfarë fshihet pas kontratave të fshehta dhe efektet e vakisnës – Top Story
16/02 23:00
“Rrënimi i hekurudhës”-Miliona euro të shpërdoruara, shina dhe vagonë të shitur për skrap – Top Story
09/02 23:00
“Avokatë të pandehur”- Si janë hapur zyra nga të shkarkuarit e Vettingut dhe të dënuarit- Top Story
26/01 23:02
“Ekzekutimi i Santos”- Publikohen ekskluzivisht pistat e hetimit për vrasjen e bankierit – Top Story
19/01 23:00
“Dosja e Imamëve”-Hetuesit rrëfejnë ekskluzivisht sesi rekrutoheshin shqiptarët për ISIS – Top Story
12/01 23:00
“Sektet fetare” – Kush i financon 611 sekte në Shqipëri dhe misionet e tyre të errëta – Top Story
05/01 23:00
“Viti 2020” – Nga rrëfimi i Haklajve e deri gjiri i Lalzit, emisionet më të ndjekura në Top Story
29/12 23:00
“Vrasje tek Panda” – Si u inskenua ekzekutimi i 6 të rinjve serbë, duke fajësuar UÇK-në – Top Story
22/12 23:00
“Ministrat e Brendshëm” – Nga Ruçi tek Lleshaj, kush prej tyre iku me skandale të mëdha – Top Story
15/12 23:00
“Zhvatje përmes kredisë”, Pj.2 – Kush janë dy çiftet anonimë që qarkulluan miliona euro – Top Story
08/12 23:00
“Zhvatje përmes kredisë”, Pj.1 – Zbulohet abuzimi më i madh financiar në Shqipëri – Top Story
01/12 23:08
“Banesa pa Adresa”- Vendi i vetëm në Europë, ku shteti nuk e di ku jetojnë qytetarët e saj-Top Story
24/11 23:00