Top Story – Bandat e Shkodrës, të mërkurën ora 21:00, në Top Channel
29/10/2018 14:18

Plumba dhe tritol në qytetin historik të Shkodrës. Mbi njëzet viktima dhe dhjetëra të plagosur nga përplasja mes dy fiseve, Lici dhe Bajri. Si lindi konflikti mes tyre në lagjen “Dobrash” dhe “Kiras”? Një dokumentar për vrasjet më të bujshme në Shkodër.

“ORA E SHQIPTARIT” – Nga popull i përjashtuar te Kryeministri shqiptar – Inside Story
17/04 21:45
“URANIUMI SHQIPTAR”-“Kërkimet sekrete, rezervat e gjetura dhe vdekja misterioze e minatorëve”- Inside Story
10/04 21:45
‘Gropa e kompanive publike’ – Miliona euro dëm shtetit për punonjës dhe borde fiktivë – Inside Story
03/04 21:45
‘Tatimi i profesioneve të lira’ – A preken zanatet e rralla ne rrezik zhdukje – Inside Story
27/03 21:45
‘Zhdukje mafioze’ – Dëshmi ekskluzive, pse u eliminuan “Koçolja” dhe Krasniqi – Inside Story
20/03 21:45
‘Rënia’e parla(ment)arizmit – Mes kaosit dhe pa debat, si u kaluan mbi 100 projektligje-Inside Story
13/03 21:45
‘97-a, “VITI ZERO” – Raporti i plotë i Komisionit Hetimor dhe urdhrat luftarakë – Inside Story
06/03 21:45
“Sekretet e vrasjes në burg”- Materiale ekskluzive, rrëfimi i familjes së Arben Lleshit-Inside Story
28/02 21:45
‘Misteri i sëmundjes masive’-Drama në Vaun e Dejës, zbulimi surprizë në analizat e ujit-Inside Story
21/02 21:45
‘Gangsterët e Tiranës’- Historitë e panjohura, lufta mes Gaz Muçës dhe Naim Zyberit-Inside Story
14/02 21:45
‘Rreziku nga pesticidet’ – Si po helmohen shqiptarët nga produktet me kimikate – Inside Story
07/02 21:45
‘MANIPULIMI I AKSIDENTEVE NË PUNË’-Denoncime të skemave që “varrosin” fajin me viktimën-Inside Story
31/01 21:45
‘Bandat e Vlorës’ – Vrasja me snajper dhe lufta e egër mes grupeve në dy kohë – Inside Story
24/01 21:45
‘Pasuritë e Klerit’-Zhvatja e pronave miliona euro në bregdet dhe financimet terroriste-Inside Story
17/01 21:45
‘Universitetet në rrezik’-Zbrazja e auditoreve,mbyllja e degëve dhe shpenzimet e luksit-Inside Story
10/01 21:45
‘Viti 2023’ – Nga dosja “Ahmetaj” te “Partizani”, investigimet që tronditën politikën – Inside Story
27/12 21:45
‘Sfida që vrasin fëmijë’ – “Lojrat e rrezikshme online dhe kurthet e pedofilëve” – Inside Story
20/12 21:45
‘Oligarku i shëndetësisë’ – Monopoli me qindra milionë euro konçesione dhe tendera – Inside Story
13/12 21:45
‘Arkivimi i Partisë Demokratike’-Videot e rralla, “kryqëzimi” i themeluesve nga Berisha-Inside Story
06/12 21:45
‘Të pathënat e Shën Naumit’ – Dokumente të rralla që japin shpresë për ribashkim – Inside Story
29/11 21:45