Top News – Volejbollisti shqiptar arrin majat!/ Veliaj i dhuron medaljen e mirënjohjes së qytetit
22/01/2023 13:19

Kryetari i Bashkisë Tiranë Erion Veliaj, priti këtë të dielë në një takim volejbollisitin Donald Suxho, i cili ka prekur majat në këtë profesion, duke nisur nga pjesëmarrja në Kampionatet Botërore, e Lojërat Olimpike e deri tek të qenurit kapiten i SHBA-ve. Në takimin e tyre, Veliaj e vlerësoi Suxhon për sakrificat që ka bërë dhe i dhuroi Medaljen e Mirënjohjes së Qytetit.

Top News – Festa e Sulltan Novruzit/ Politika uron besimtarët në ditën e shpresës
22/03 19:13
Top News – ‘Diploma, jo biletë për të ikur’/ Rama-S’mund të investojmë për shëndetësinë gjermane
22/03 17:50
Top News – Rama kritikon OKB për Kosovën/ ‘Pse i quani Beograd dhe Prishtinë, duam sqarime’
21/03 22:48
Top News – Luan Daci humbet sërish betejën/Gjykata e Lartë lë në fuqi dënimin për ish-anëtarin e KPA
21/03 20:13
Top News – Ftesë për bizneset greke/ Shqipëria kërkon të rrisë investimet e huaja
21/03 19:45
Top News- ‘Bashkë’ të regjistrohet! / Kolegji Zgjedhor rrëzon Celibashin e KAS-in
21/03 17:45
Top News- Pse mungoi Xhaçka në Athinë! / Ministrja e jashtme s’ishte pjesë e delegacionit
21/03 17:24
Top Channel/ Rama, vizitë në Greqi/ Takime me krerët e vendit, fton biznesin të shtojë investimet
21/03 15:04
Top Channel/ Rama pjesë e Forumi Ekonomik në Athinë: Të rrisim bashkëpunimin
21/03 13:59
Top Channel/ Rama takohet me presidenten greke: Jam optimist, do t’i zgjidhim të gjitha çështjet
21/03 13:29
Top Channel/ Rama takohet me kryetarin e parlamentit, Tasoulas në Athinë
21/03 13:28
Top Channel/ Regjistrimi i PD/ Berisha ankohet në KAS për pranimin e Alibeaj
21/03 12:41
Top Channel/ Takimet e Ramës/ Në Athinë u takua me presidenten greke
21/03 12:40
Top Channel/ Vizita në Greqi/ Rama pritet nga presidentja greke gjatë vizitës në shtetin fqinj
21/03 11:35
Top Channel/ Edi Rama pjesë e forumit ekonomik Greko-Shqiptar në Athinë
21/03 11:32
Top Channnel/ Rama pritet nga presidentja greke, Katerina Sakellaropoulou
21/03 11:31
Top Channel/Rama takim me presidenten greke:Jemi në rrugën e duhur për t’i dhënë zgjidhje problemeve
21/03 11:20
Top Channel/ Vizita në Greqi, Rama shkon në Presidencë
21/03 11:11
Top Channel/ Rama takim me presidenten e Greqisë: Do t’i zgjidhim të gjitha çështjet e lëna pezull
21/03 10:57
Top Channel/ Rama në Greqi, Tasulas: Greqia mbështet Shqipërinë në rrugën drejt BE-së
21/03 10:37