Top News-Vihen në pranga 3 persona/ Akuzohen për vepra të ndryshme penale
25/07/2021 15:39

Unifromat blu kanë vënë në pranga 3 shtetas, ku dy prej tyre janë të shpallur në kërkim ndëkombëtar për vepra të ndryshme penale. Të arrestuarit janë Blerim Toci, banues në Kavajë, I denuar nga Gjykata e Shkallës së Parë Kavajë dhe Gjykatës së Apelit Durrës me 3 vite e 4 muaj burg, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Top Channel/ Mësuesit e pavaksinuar duhet të paraqiten me tampon negativ në shkollë
27/09 12:50
Top Channel/ 480 mijë nxënës nisin sot shkollën,85%e mësuesve të vaksinuar
27/09 12:45
Top News-Aksident në Vlorë, lëndohet një 61-vjeçar, dërgohet me urgjencë në spital
27/09 12:39
Top News-Rama – Problemi të zgjidhjet me dialog, jo me demonstrim force
27/09 12:18
Top News-Rama- Jemi në dakadën ku shqiptarët në rajon janë faktor i rëndësishëm
27/09 12:15
Top News-Rama- Reciprociteti i targave me Serbinë, e drejtë legjitime e Kosovës
27/09 12:14
Top News – Rama- Marrëdhëniet mes dy qeverive, për t’u shërbyer qytetareve tanë
27/09 12:13
Top News-Nxënësit dhe studentët sigurojnë shëndetin/SIGAL UNIQA MBETET ZGJEDHJA E PARË
27/09 12:06
Top News – ‘Të vëmë në jetë marrëveshjet e përbashkëta’ / Kurti-mbledhje e dy qeverive në Nëntor
27/09 11:51
Top News- Kurti uron Ramën për qeverinë e re / Të punojmë për rritjen e mirëqënies së dy vendeve
27/09 11:50
Top News – Rama-Serbia të njohë realitetin në Kosovë / Për të ardhur keq manvorat që bëhen në kufi
27/09 11:50
Top News -Rama-Njohja e pavarësisë së Kosovës, një nga përparësitë vizitës në Nju Jork
27/09 11:48
Top News -Nis viti i ri shkollor / Mësimi do të zhvillohet me turne
27/09 11:41
Top News-Patos, shkolla u dëmtua nga tërmeti/Prindërit kundërshtojnë tranferimin e fëmijëve
27/09 11:27
Top News-Prangoset 52 vjeçari/Kultivonte lëndë narkotike në fshatin Shëngjergj
27/09 11:10
Top Channel/Shkolla u prish nga tërmeti, prindërit refuzojnë të transferojnë fëmijët
27/09 11:00
Top News-Vizita e Ramës në Kosovë / Delegacionet zyrtare takim kokë më kokë
27/09 10:53
Top News-Protestojnë në ditën e parë të shkollës / Nxënës dhe prindër të fshatit Grizë
27/09 10:41
Top News – Kryeministri Edi Rama / Nis vizitën zyrtare në Kosovë
27/09 10:40
Top Channel/Zjarri i dogji tokën, burri humbi jetën duke shuar flakët e rëna në tokën e tij
27/09 10:35